X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мадагаскар"

Завантажити презентацію

"Мадагаскар"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мадагаскар

Слайд 2

Мадагаскар — невеликий «континент», розташований в 400 кілометрах від Африки, — є одним із найбільших островів на планеті. 

Слайд 3

У 1500 році португальський мореплавець Дієгу Діаш зі своєю флотилією прямував до Індії, в результаті шторму вони збилися з курсу. Так було відкрито унікальний тропічний острів в Індійському океані. Острів Мадагаскар — справжня екзотика, дика природа з океаном, горами, джунглями. На острові можна побачити неповторні гейзери, чимало водоспадів, красиві озера, утворені в кратерах згаслих вулканів. 

Слайд 4

Природа острова Мадагаскар унікальна. Тільки тут розташоване царство лемурів, яке налічує кілька десятків видів. Лемури є символом острова і національним надбанням. Прабатьки мавп — лемури — довірливі, соромливі і миролюбні. У результаті нічного способу життя їхні очі стали дуже великими. Розміри лемурів коливаються — від мишачого лемура до гігантського мегалодапіса, який досягає розмірів з горилу. 

Слайд 5

У них смугастий чорно-білий хвіст, і розміром вони з домашню кішку. Ката живуть у зграях, в яких верховенство належить самкам. Безперечний факт, що матріархат на Мадагаскарі поширюється і на мешканців острова.  Найпопулярніший представник лемурів — котячий лемур ката.

Слайд 6

Корінні жителі Мадагаскару вірять у містику. Вони вважають, що лемурами стають душі померлих людей. Саме тому до лемурів ставляться трепетно і дбайливо. І вважається, що вбивши лемура, можна занапастити уособлення рідних. За звичаями місцевого населення, кожне дерево, озеро носить своє ім'я, значення, зміст і силу. Біля священних місць — а таким може бути будь-яке водоймище, дерево або галявина — діють дуже суворі правила: не вживати свинину і не з'являтися жінкам у штанах. 

Слайд 7

Острів Мадагаскар по праву можна вважати цілим континентом, тому що тут мешкають рідкісні види рослин і тварин. Острів розташований у тропічній зоні. Тут ростуть тисячі різноманітних видів орхідей, сім видів баобабів. Фауна до 80% є неповторною, багато видів тварин не зустрічаються більше ніде на планеті. До них належать найбільші метелики у світі, різні хамелеони і зелені мавпи. У національному парку поблизу міста Амбалавао можна захоплюватися соковитими долинами і високими гірськими вершинами. 

Слайд 8

Найбільш дощовою є східна частина острова лемурів, яка заросла густими тропічними лісами, вона заповнена мільйонами найкрасивіших комах і птахів. Тут мешкає найкрасивіший метелик — мадагаскарська уранія. Розмах її крил становить більше 10 сантиметрів, милуватися нею можна в будь-який час року. На жаль, в результаті вирубки лісів для обігрівання населення, багато тварин позбавляються свого будинку, їм загрожує знищення. 

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Одним із чудес острова Мадагаскар є Мертве озеро. Воно з усіх боків затиснуте між гранітних скель. Вода в озері темна, майже чорна, але дуже чиста. Глибина становить 400 метрів, при порівняно невеликих розмірах — 50 на 100 метрів. В озері немає живих організмів, тому воно й носить таку назву. Місцеві жителі кажуть, що ще нікому не вдавалося його переплисти. 

Слайд 13

Південна частина унікального острова Мадагаскар надзвичайно посушлива, всюди зустрічаються піщані дюни, а колір ґрунту — червоний, в цьому схожість з африканським континентом. 

Слайд 14

Кістки місцевих динозаврів зберігаються в палеонтологічних музеях, там можна зустріти недавно вимерлу гігантську птицю епіорніса, розміри якої досягали дорослого слона. 

Слайд 15

Столиця Мадагаскару — Антананаріву — височіє на висоті півтора кілометра над рівнем моря. Вуличні музиканти, усипальниці монахів, незвичайні пам'ятники, фортеці та руїни створюють традиційно колоритний образ міста. У головному місті розташований ринок Зума, що в перекладі означає «п'ятниця», —  найбільший у світі ринок під відкритим небом. Столичні жителі привітні й добродушні. 

Слайд 16

Екзотичні орхідеї острова Мадагаскар.

Слайд 17

Слайд 18

Мешканці тропічного острова Мадагаскар. 

Слайд 19

Слайд 20

Тропічний ліс острова лемурів.

Слайд 21

Найбільші дерева острова Мадагаскар. 

Слайд 22

Слайд 23

Умілий майстер перевтілення — мадагаскарський хамелеон.

Слайд 24

Національний парк “Ізало”.

Слайд 25

Перші жителі Мадагаскару мали африканське і азіатське походження, з часом тут з’явилося 18 змішаних афро-азіатських етнічних груп.  Азіатські особливості найбільш яскраво проявляються у людей, що населяють гірські місцевості країни, а жителі прибережної смуги мають переважно африканські корені.

Слайд 26

Слайд 27

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія