X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казахстан

Завантажити презентацію

Казахстан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Казахстан? Офіційна назва - Республіка Казахстан - одна з країн Центральної Азії. Дев'ята в світі за площею, найбільша з країн, що не має виходу до моря. Вона межує з Росією, Китаєм, Киргизстаном, Узбекистаном, Туркменістаном, зі значною частиною Каспійського моря. Рельєф Казахстану різноплановий - від рівнини, степи, тайги, пагорбів до засніжені гір. З 16,6 млн. чоловік (оцінка 2011) Казахстан має 62 місце за чисельністю населення в світі, хоча його щільність менше 6 чоловік на квадратний кілометр. Столиця країни була перенесена в 1998 р. з Алмати, найбільшого міста в Казахстані, в Астану.

Слайд 2

Поїхали! Щоденні регулярні рейси Москва - Астана і Москва - Алма-Ата здійснюють авіакомпанії «Трансаеро» і Air Astana. Тривалість перельоту до Астани - 3,5 години, до Алма-Ати - 4,5 години. Крім того, кілька разів на тиждень з Москви та інших російських міст виконуються рейси в Чимкент, Караганду, Атирау, Кустанай і Актау. Віза.. Для громадян Росії та країн СНД віза в Казахстан не потрібно.

Слайд 3

Слайд 4

Ще не вразило ? Шовковий шлях, або Жибек жоли, як торгова магістраль зародився в III столітті до н.е. Дана ділянка шляху являє собою унікальний комплекс історичних, археологічних та архітектурних пам'яток, включаючи досвід планування та будівництва міст. Такі міста як: Отрар, Сайра, Сигнак, Сауран, Сузак, Туркестан були не тільки центрами торгівлі, але також науковими і культурними центрами.

Слайд 5

Мавзолей "Ходжа Ахмеда Яссауі" є унікальним шедевром архітектури, що відноситься до кінця XIV і початку XV століть і був споруджений за наказом Великого Тамерлана. Мавзолеї "Айша-Бібі" і "Бабаджі-Хатун" (X-XII ст.), Мавзолеї "Карахана" і "Даудбека" в м. Таразі, мечеті і безліч інших священних місць дозволяють мандрівникам відчути атмосферу минулих століть.

Слайд 6

На території Південного Казахстану знаходиться знаменитий на весь світ космодром Байконур. І дуже може бути, незабаром не тільки самі казахстанці, але і жителі інших держав зможуть впритул наблизитися до космосу і відчути його фантастичне дихання. Але не те щоб злітати в зоряні дали, а подивитися зблизька, як це роблять інші.

Слайд 7

Любителі природи виявлять природний рай в Національному парку "Алтин-Ємеля", який розташований натерріторіі рівної 90 кв.км, між річкою Або і гірським ланцюгом Ак-Тау.

Слайд 8

Казахстан стає все більш помітним і впливовим гравцем на світовій політичній сцені, тому немає нічого дивного в тому, що тут, в Астані та Алмати, все частіше проводяться всілякі регіональні і міжнародні симпозіуми та саміти. Все це привертає в країну значну кількість іноземних бізнес-туристів, серед яких можете опинитися і Ви. Чарівність Казахстану - це те, що ви відчуєте з першої ж хвилини перебування тут. Приємного Вам відпочинку і захоплюючих подорожей!

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія