X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фпфп

Завантажити презентацію

фпфп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рибоводні ниви Херсонщини

Слайд 2

Херсонщина – справжня перлина півдня України, територію якої омивають води Чорного і Азовського морів, Каховського водосховища, а з півночі на південь перетинає повноводний Дніпро.

Слайд 3

Поява греблі призвела до значного зниження рибних запасів. Факторів негативного впливу багато: і зміни складу води, і гідрорежиму, і зменшення вмісту кисню у воді.

Слайд 4

В Херсонській області були побудовані риборозводні заводи. Ініціатором і керівником був Степан Трохимович Артющик, який багато років (з 1969 по 2005 рр.) очолював Херсонську рибінспекцію. Першим був ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод розведення молоді частикових риб» (Голопристанський район): його побудували 1981 році. 1984р. в Білозерському районі з’явився ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод ім. академіка С.Т. Артющика». І останнім - юний ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб». Він побудований у 1988 році.

Слайд 5

Частиковими називають риб з родини Карпових -сазан, білий амур, срібний і золотий карась.

Слайд 6

Сучасні рибоводні господарства займаються розведенням різних видів риб: Короп; Товстолобик; Білий амур; Щука; Осетрові.

Слайд 7

В Олешківських пісках, на території легендарної Таврії, поблизу Нової Каховки, у берегів Каховського водосховища у 1988 р. був побудований завод частикових риб. Загальна площа земельної ділянки становить 1022 га., площа ставків – 855 га.

Слайд 8

Новокаховський завод частикових риб вирощує рослиноїдних риб – 4 млн. шт., коропа – 0,5 млн. шт., цьоголітки – 6 млн. шт., личинки – 18 млн. шт. і зариблює ними Каховське водосховище, річки Дніпро та Південний Буг. Товстолобик Щука Білий амур Короп

Слайд 9

Білий амур на один кг. приросту маси з’їдає 30 кг. вищих водних рослин! Майже такий апетит у білого товстолоба: тільки він харчується, в основному, одноклітинними водоростями. Так що рослиноїдні риби допомагають в боротьбі за спасіння Дніпра.

Слайд 10

Починаючи з 2007 року колективом заводу проводяться роботи по відновленню традиційних видів риб Дніпра: щуки, соми, судака, лина. Проводяться роботи по адаптації аборигенних видів риб.

Слайд 11

За станом риб та умовами їх існування пильно спостерігають працівники лабораторії рибоводного заводу

Слайд 12

Протікання всіх життєвих функцій залежить від стану зовнішнього середовища. Фактори середовища Біотичні Монокультура; Полікультура; Канібалізм; Годування; Життєва витривалість; Розмірно-вагова структура стада; Щільність посадки. Абіотичні Температурний режим; Кисневий режим; Водообмін; Забруднення; Зв'язок з повітряним середовищем; Освітленість; Прозорість.

Слайд 13

На теренах України п’ять рибовідтворювальних комплексів, на території Херсонщини – три з них. Провідну роль в відтворюванні осетрових риб відіграє Дніпровський осетровий завод. Завод розташований в селі Дніпровське Білозерського району Херсонської області. Територія заводу– 106 гектарів. На території знаходиться 30 ставків.

Слайд 14

Осетрові називаються прохідними рибами тому, що живуть вони в морі, а розмножуються в річках, та й ще в тих місцях, де колись самі проклюнулись з ікринок.

Слайд 15

Дніпровський осетровий завод займається вирощуванням мальків стерляді і руського осетра, яких випускають в Дніпро. За період існування завод випустив виростив і випустив на свободу більше 50 мільйонів штук осетрових.

Слайд 16

Слайд 17

Ще один завод, який займається розведенням риби – Херсонський виробничо-експерименталь-ний завод з розведення молоді частикових риб, який знаходиться в місті Гола Пристань. Завод – повносистемне господарство.

Слайд 18

Головна задача рибозаводу – розведення і випуск в природні водойми молоді рослиноїдних риб. Площа ставків заводу -650 га. В 2012 р. було випущено 2,4 млн. штук молоді рослиноїдних риб.

Слайд 19

Слайд 20

Охопити весь обсяг інформації, сформувати у молодої людини національну свідомість громадянина, а також систему цінностей, морально-правових норм, відповідних громадських якостей і соціально-психологічних настанов допомагає процес соціалізації. Тому вчителі повинні навчати дітей не у відриві від оточуючого світу, а поєднувати отриманні знання з повсякденним життям.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія