X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ейфелева вежа

Завантажити презентацію

Ейфелева вежа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

La Tour Eiffel Prepare: Oksana Kryvetska FokinaLida.75@mail.ru

Слайд 2

Французький письменник Гі де Мопассан був одним з тих, кого дратувала Ейфелева вежа. Тим не менш, він щодня обідав у її ресторані, пояснюючи це тим, що тут єдине місце в Парижі, звідки не видно вежі.

Слайд 3

Ейфелева вежа була побудована до Всесвітньої Паризької виставки 1889 року, дата проведення якої збіглася зі сторіччям Французької революції. З численних проектів, представлених на конкурс, переміг проект Олександра Густава Ейфеля , на якого і була покладена відповідальність за спорудження Ейфелевої вежі.

Слайд 4

Будівництво Ейфелевої вежі розпочалося 26 січня 1887 року, а закінчилося – 31 березня 1889 року. Від початку й до кінця процес її спорудження зайняв 2 роки, 2 місяці та 5 днів.

Слайд 5

Висота разом з новою антеною становить 324 метри . Зразу після побудови висота вежі разом із щоглою прапора становила 312 м. Висота платформ: 1-го поверху: 57 м; 2-го поверху: 115 м; 3-го поверху: 276 м.

Слайд 6

Ейфелева вежа була споруджена з пудлінгового заліза вищої якості. При будівництві Ейфелевої вежі було використано 9 441 тонн зварювального заліза. Щоб створити Ейфелеву вежу, треба було об’єднати в загальній складності 18 038 частин зварювального заліза.

Слайд 7

До нашого часу збереглось багато ескізів до побудовии Ейфелевої Вежі

Слайд 8

Також збереглись фотографії з будівництва Вежі

Слайд 9

Вежа неодноразово змінювала колір — від жовтого до червоно-коричневого. Останні десятиліття Ейфелева вежа незмінно фарбується у так званий «Коричневий-Ейфелевий» колір — офіційно запатентований, близький до природного відтінку бронзи.

Слайд 10

На бічних сторонах Ейфелевої вежі, трохи нижче першої платформи, зафіксовані імена 72 видатних французьких вчених та інших відомих осіб (по 18 імен на кожній стороні).

Слайд 11

На вежі постійно діють ресторани «Висота 95» (на першому поверсі, 95 м над рівнем моря) і «Жуль Верн» (респектабельний заклад на другому поверсі із високими цінами та окремим ліфтом).

Слайд 12

Підсумковий бюджет будівництва склав 7,8 млн франків. Основна частина витрачених коштів практично окупилася за період роботи виставки. За шість місяців роботи виставки подивитися «залізну даму» прийшли понад 2 млн відвідувачів. У початковому договорі з Ейфелем йшлося про демонтаж вежі через 20 років після завершення будівництва.

Слайд 13

Творча інтелігенція Парижа і Франції була обурена зухвалим проектом Ейфеля, і, починаючи з самого початку будівництва, посилала до мерії Парижа обурливі листи і вимоги припинити будівництво вежі.

Слайд 14

Цікаві факти про Ейфелеву Вежу У ясну погоду з вершини вежі відкривається огляд околиць радіусом близько 70 км. Щоб її пофарбувати, потрібно близько 60 тонн фарби. При сильних вітрах вершина башти відхиляється в сторони на 15 см. Якщо рахувати від основи, то до першого рівня є 347 сходинок, до другого – 674, а в цілому до самої верхньої маленької платформи третього рівня – 1 710 сходинок. Олександр Густав Ейфель – той самий чоловік, який в 1885 році створив внутрішню структуру Статуї Свободи. Мало хто знає, але її рятують від руйнування 47 шарів фарби

Слайд 15

Слайд 16

Merci pour votre attention! FokinaLida.75@mail.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія