X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Енергія в житті людини"

Завантажити презентацію

"Енергія в житті людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Енергія в житті людини Екологічні проблеми,пов’язані з її використанням. Теплові машини. Підготували учні 8-А класу Бондаренко Н.,Скиртач К., Каплоух Д.,

Слайд 2

Які джерела енергії людина може використовувати, не наносячи негативного впливу природі?

Слайд 3

Вступ Сучасна людина як енергетичний ресурс найбільш часто використовує паливо. Паливні ресурси відносять до вичерпних,і за розрахунками, при теперішньому темпу використання вони закінчаться через 200 років. Паливні джерела енергії забруднюють навколишнє середовище.

Слайд 4

Класичні види джерел енергії Па ливо— горючі природні або штучні речовини, при спалюванні, що слугують джерелом теплової енергії.

Слайд 5

Альтернативні джерела енергії Використання паливних видів енергії недоцільно та шкідливо для природи Більш раціональним є використання невичерпних, альтернативних джерел енергії.

Слайд 6

Альтернативні джерела енергії Сонячна енергія Гідро-енергія Енергія вітру Гео-термальна енергія Біопаливо

Слайд 7

Сонячна енергія Сонячна енергія — енергія від Сонця в формі радіації та світла. Сонячна енергія є джерелом інших невичерпних ресурсів ,а також корисних копалин. Енергія Сонця може бути використана як джерело електроенергії і тепла. Для цього потрібно створити пристрої, які концентрують енергію Сонця на малих площах.

Слайд 8

Сонячні батареї встановлюють на дахам для автономного забезпечення енергіею.

Слайд 9

Гідроенергія Гідроенергія-енергія, отримувана з водних ресурсів. Для використання гідроенергії створюють гідроелектростанції. У них вода накопичується в резервуарі, що створюється перегородженням ріки дамбою. Вода з резервуару подається на турбіни, з'єднані з електричним генератором. У насосних електростанціях вода, що проходить через турбіни, подається туди по циклу знову.

Слайд 10

Вітрова енергія Вітрова енергетика-це використання кінетичної енергії вітру. Цей вид джерела енергії є непрямою формою сонячної енергії,належить до відновлюваних джерел енергії. Використання енергії вітру є одним із найдавніших відомих способів використання енергії із навколишнього середовища

Слайд 11

Геотермальна енергія Геотермальна енергія це енергія термальних підземних вод. Геотермальні електростанції розташовані на гейзерах. Потік води рухає турбіну,що з’єднана з електричним генератором. Якість геотермальної енергії невелика і краще її використовувати для опалення будівель.

Слайд 12

Біопаливо Біопа ливо органічні матеріали,що використовуються для виробництва енергії. Офіційне визначення біопалива — будь-яке паливо мінімум з 80 % вмістом матеріалів, отриманих від живих організмів, зібраних в межах десяти років перед виробництвом. Біопаливо-поновлюване джерело енергії.

Слайд 13

Теплові машини Це машини призначені для перетворення внутрішньої енергії палива на механічну енергію. У більшості сучасних теплових машин механічну роботу здійснює газ, що розширюється в процесі нагрівання. Цей газ називають робочим тілом

Слайд 14

Цікаві факти При згорянні 1 кг бензину виділяється понад 4,6 • 107 Дж енергії Коефіцієнт корисної дії сучасних парових машин і турбін становить 6-30 %, автомобільних і авіаційних двигунів внутрішнього згоряння – 30 - 40 %.

Слайд 15

Теплові машини и Екологія Теплові машини завдають серйозних пошкоджень навколишньому середовищу.

Слайд 16

Викиди в атмосферу 230-290 млн. м. куб. Золи 60 млн. м. куб. оксиду сірки 400 млн. т оксиду вуглецю; 250 млн. т сполук хлору, фтору, пилу, аерозолів; 70 млн. т сполук свинцю. Метали: ртуть, ванадій, нікель, радіоактивні елементи.

Слайд 17

Висновок Отже,людина може використовувати альтернативні джерела енергії, які не шкідливі для навколишнього середовища, однак в наш час цей метод не дуже поширений, внаслідок низької ефективності в порівнянні з паливом.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія