X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дубаї

Завантажити презентацію

Дубаї

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана Дубаї

Слайд 2

Сучасний хмарочос Бурдж Халіфа - шедевр архітектурної та технічної думки, він володіє світовими рекордами як найвища будова за всю історію людства (828 м) і саме багатоповерховий будинок (163 поверхи). Крім того, в ньому знаходяться самий високорозташований ресторан (122 поверх), нічний клуб (144 поверх), мечеть (158 поверх) і оглядовий майданчик (124 поверх), з якої відкривається чудовий вид не тільки на місто Дубай, а й на сусідні емірати . Форма Бурдж Халіфа нагадує загострений ступінчастий сталагміт.

Слайд 3

Мечеть Джумейра побудована в 1979 році і здатна вмістити 1200 віруючих. Її архітектура є гармонійний синтез сучасних форм та елементів середньовічного арабського зодчества. Будівля з рожевого пісковика вінчає візерунчастий купол і спрямовані увись мінарети, прикрашені вигадливої різьбленням і незвичайними навершями. Внутрішнє оздоблення досить суворе і дає уявлення про традиційної ісламської живопису. Мечеть Джумейра займає особливе положення серед культових споруд Об'єднаних Арабських Еміратів, оскільки вона єдина, яка відкрита для відвідування не мусульманами.

Слайд 4

Готель Бурдж -аль -Араб - семизірковий готель в Дубаї , визнана в усьому світі символом розкоші. Готель розташований на штучному острові , з'єднаному з берегом мостом. Висота будівлі становить 321 м , причому його форма точно повторює обриси традиційного арабського парусного судна доу . Готель Бурдж -аль -Араб має найвищий в світі атріум , висота його стелі досягає 180 м. У номерах та інших приміщеннях застосовується обробка золотом , на підлозі можна побачити красиву мозаїку , на стінах розвішані справжні картини відомих художників , кожен номер має панорамне вікно з видом на затоку.

Слайд 5

Пальма Джумейра - це штучний архіпелаг в Перській затоці, що включає кілька насипних піщаних островів. Ділянки суші розташовані таким чином, що всі острови разом узяті формують пальму. Для захисту від руйнування хвилями навколо Пальма Джумейра створили майже замкнутий круговий мовляв, який також став невід'ємною частиною архіпелагу. На "листках" зведені вілли різних типів, тут також є свої ресторани і магазини.

Слайд 6

Форт Аль-Фахіді - це фортеця, зведена у XVIII столітті для захисту Дубая з боку моря. На даний момент є єдиним пам'ятником оборонної архітектури на території цього курорту. За прямим призначенням форт майже не використовувався, замість цього він служив резиденцією шейхів, казармами і в'язницею. Нині тут розміщується Національний музей Об'єднаних Арабських Еміратів.

Слайд 7

Гігантський фонтан, розташований біля підніжжя хмарочоса Бурдж Халіфа. Дубайський фонтан є шедевром сучасних технологій і дизайнерської думки. Протяжність його басейну становить 275 м, щомиті він вивергає 83 тонни води, підсвічування споруди забезпечують 50 прожекторів і 6000 ламп. Струмені води згруповані в 5 кілець і 2 дуги, причому висота і порядок виверження рідини постійно змінюються, що дало привід називати цей фонтан співаючим або танцюючим .

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія