X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЧАЄС

Завантажити презентацію

ЧАЄС

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Чорно биль - місто в Україні в межах 30-кілометрової Зони відчуження. Розташоване на Київському Поліссі в Іванківському районі Київської області, при впадінні ріки Прип'яті до Київського водосховища і при впадінні в Прип'ять р.Уж

Слайд 3

За радянської влади Чорнобиль з 1923 року був центром Чорнобильського району і офіційно став містом у 1941 році. Тоді ж на березі Прип'яті поблизу міста була збудована Чорнобильська АЕС - перша атомна електростанція в Україні. Це була конденсаційна атомна електростанція блокового типу РБМК з ядерними реакторами канальної системи. Будівництво було почато у 1971 році, а перший енергоблок потужністю 1,0 млн. квт вступив у дію в 1977 р., згодом добудовано ще три енергоблоки - з 1983 року працювали 4 енергоблоки потужністю 4 млн. квт.

Слайд 4

секунди до вибуху

Слайд 5

Слайд 6

Чорнобильська катастрофа 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув. Радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії й інших країн.

Слайд 7

Слайд 8

Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви і Чорнобиль став символом атомної небезпеки у світовому масштабі. Населення району Чорнобиля (175 тисяч) і міста Чорнобиля (14 тисяч) значною мірою було евакуйоване. Однак в місті і в 2010 році продовжує проживати невелика кількість населення – ті, хто відмовилися залишити рідне місто. В місті постійно знаходяться працівники адміністрації зони відчуження.

Слайд 9

Слайд 10

Наслідки катастрофи

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія