X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бодо

Завантажити презентацію

Бодо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

NORWAY Bodø

Слайд 2

Bodø є місто і муніципалітет в губернії Нурланд, Норвегія. Вона є частиною традиційної області Salten і є столицею губернії Нурланд

Слайд 3

Слайд 4

Bodø, на північ від Полярного кола розташований, найбільшому міському районі і місто в окрузі Nordland і другий за величиною в Північній Норвегії.

Слайд 5

Інші села в місті Bodø включають Misvær, Skjerstad, Saltstraumen, Løding, Løpsmarka, Kjerringøy, Sørvær і Fenes.

Слайд 6

Geography Mjelde in Bodø, популярна пляжна зона, коли погода влітку тепла.

Слайд 7

Місто розташоване на північ від Полярного кола, де місячне небо добре видно з 2 червня по 10 липня. Середня кількість сонячних годину місті Bodø є найвищою у червні з 221 годин.

Слайд 8

Слайд 9

Муніципалітету Bodø має безліч пропозицій,які він з радістю запропонуєтуристам. Близько 10 кілометрів (6,2 миль) на північ від Bodø лежить популярно-рекреаційна зона Geitvågen. Площа населена великою кількістю білохвістатих орлів. Sjunkhatten Національний парк частково розташований у місті Bodø муніципалітету,а також є 17 заповідників.

Слайд 10

Institutions Університет Nordland

Слайд 11

Університет Nordland є 10 км кілометрів (6,2 миль) за межами центру міста. В Університеті навчаються п'ять тисяч студентів і аспірантів.Університет є одним з провідних академічних середовищах серед рибальства в Норвегії.

Слайд 12

Culture Норвезький музей авіації

Слайд 13

Норвезький музей авіації і Salten музей розташовані в місті Bodø. Salten музей має чотири виставок: прибуття рибальства, Sami виставки, скарби вікінгів і виставка про Bodø в історії з 1816 по 2000 рік.

Слайд 14

Музей Nordlands розміщений музей, розташований в центрі Bodø місто на півночі Норвеґії. Вона включає в себе кілька виставок, які охоплюють Північно-Норвезьку культуру та історію.

Слайд 15

На першому поверсі музей має два експонати: один про старі традиційні Північно-Норвезька рибальства і торгівлі міжнародних в'яленої з Ганзейського Союзу, і другий охоплюють місцевих жителів Sami (лопарі). Виставка, на другому поверсі показує скарбивід вікінгів.

Слайд 16

Bodø є господарем культурного фестивалів Nordland Musikfestuke і Parkenfestivalen кожне літо, а також безкоштовна і добровольців на основі Bodø хардкор фестиваль в точило. The Prodigy at Parkenfestivalen 2012.

Слайд 17

Я знаю, вам буде сумно, але це кінець. Побачимося ;)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія