X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аргентина

Завантажити презентацію

Аргентина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аргентина

Слайд 2

Аргентинська Республіка — країна в Південній Америці, що межує на півдні і заході з Чилі, на північному заході з Болівією, на сході з Парагваєм, Бразилією, Уругваєм і омивається Атлантичним океаном. Площа 2 780 092 км². Населення 40,518 млн осіб (оцінка на 30 червня 2010) ; столиця — Буенос-Айрес. Офіційна мова — іспанська. Походження назви Аргентина — від латинського «арґентум» (срібло).

Слайд 3

Г Е Р Б П Р А П О Р

Слайд 4

Грошова одиниця - аргентинське песо

Слайд 5

Пам’ятник Хуліо Році, який об’єднав Аргентину

Слайд 6

Природа Аргентини

Слайд 7

За будовою поверхні країну можна розділити на дві частини: підвищену — західну і південну і рівнинну — східну. Вздовж усього західного кордону Арґентини простяглися Анди, що виникли під час альпійського гороутворення. У Головній Кордільєрі знаходяться найвищі вершини Південної Америки: Аконкагуа (6959 м), Тупунгато (6800 м).

Слайд 8

Рельєф

Слайд 9

Клімат рівнинної ч. на Пн. — тропічний, з вологим жарким літом і теплою сухою зимою (температура січня +30°, липня +20°, опадів до 900 мм), в центр. районах — субтропічний (температура січня +23°, липня +9°, опадів бл. 1000 мм). На півдні країни (у Патагонії) набагато холодніше — клімат помірний, напівпустельний .

Слайд 10

Заповідники Аргентини

Слайд 11

Пам’ятки ЮНЕСКО

Слайд 12

До початку 16 століття країну населяли американські індіанці. На північному заході жили діагіти та кечуа. На північному сході жили гуарані. На сході, у Пампі, проживали кочові народи гарруа та керанд. Патагонію населяли племена арауканів, теуельче та алакалуфів.

Слайд 13

На середину 16 століття чисельність індіанців становила близько 340 тис. осіб. В цей час почалась іспанська колонізація Аргентини. Конкістадори винищували індіанців і до середини XX ст. вони лишились тільки в найвіддаленіших кутках країни.

Слайд 14

Традиційна кухня аргентинців

Слайд 15

Слайд 16

У країні видобувається нафта і газ, енергетичне та коксівне вугілля, руди урану, заліза, вольфраму, міді, свинцю, цинку, олова, золота, срібла, берилію, а також неметалічні к.к..

Слайд 17

Сучасна Аргентина — індустріально-аграрна країна. Основні галузі економіки: харчова, автомобільна, текстильна, хімічна та нафтохімічна, металургійна промисловість.

Слайд 18

Сучасна архітектура Аргентини

Слайд 19

Слайд 20

Біля 2/3 промислової продукції виготовляється в районі Буенос-Айреса; тут зосереджені підприємства нафтопереробної, металобробної, харчової промисловості. З інших промислових центрів найбільше значення мають Кордова, Мендоса , Росаріо.

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Термін «гаучо» — приблизний еквівалент північноамериканському терміну «ковбой». Як і слово американців США «cowboy», венесуельське і колумбійське «llanero», чилійське «huaso» та мексиканське «vaquero», — термін набув популярності в 19 столітті і зараз використовується, коли мова йде про дані часи.

Слайд 24

Із основних експортних культур : пшениця— 5,8 млн. т, кукурудза — 4,8 млн. т, лляне сім'я — 630 тис. т, соняшник — 760 тис. т. Більшість зерна та олії дають пров. Пампи та міжріччя Парани і Уругваю. На Пн. поширені посіви бавовнику. Цукрова тростина культивується на Пн. Зх. В зх. провінціях — виноградарство і садівництво (яблука, груші, сливи, абрикоси), в пониззі Парани — цитрусові.

Слайд 25

В тваринництві вирощують - велику рогату худобу, овець (45,7 млн.) — 2-е місце. Значне поголів'я коней— 5,8 млн., свиней — 3,9 млн. Бл. 20 % м'яса і 70 % вовни йде на експорт.

Слайд 26

.Осн. транспорт — залізничний, автомобільний, морський. Всі провінції Аргентини пов'язані мережею залізниць. Істотну роль відіграє водний транспорт. Одним з найбільших портів Латинської Америки є Буенос-Айрес, через який здійснюється 4/5 всіх океанських перевезень.

Слайд 27

Слайд 28

  Буенос-Айрес Фед. округ Ентре-Ріос Коррієнтес Місьйонес Чако Формоса Санта-Фе Мендоса Ла-Ріоха Жужуй Сальта Тукуман Катамарка Сантьяго-дель-Естеро Кордов Сан-Хуан Сан-Луїс Ла-Пампа Неукен Ріо-Неґро Чубут Санта-Крус Вогняна Земля Аргентина поділяється на двадцять три провінції (ісп. provincias) і один федеральний округ (Capital de la República). Провінції у свою чергу поділяються на департаменти .

Слайд 29

Слайд 30

Остання війна між Великобританією і Аргентиною була 1982 році за Фолклендські острови

Слайд 31

Слайд 32

Аргентинське танго – візитна картка країни

Слайд 33

Аргентинський карнавал

Слайд 34

Футбол Аргентини часто асоціюють із Дієго Марадоною - найкращим футболістом світу

Слайд 35

Дякую за увагу!

Слайд 36

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія