X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
10 wsrfdb[ afrnsd fdcnhfks]

Завантажити презентацію

10 wsrfdb[ afrnsd fdcnhfks]

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання

Слайд 3

Відділ Діатомові водорості

Слайд 4

Слайд 5

Місця розповсюдження Діатомові водорості живуть скрізь: у прісних і солоних водоймах, на болотах, на каменях і скелях, у ґрунті і на ґрунті, на снігу та льоду, на корі стовбурів дерев. Вони трапляються навіть на глибині 350м, де вривають дно.

Слайд 6

Загальні риси будови діатомових водоростей 1. одноклітинні одиночні чи колоніальні організми мікроскопічних розмірів; 2.характерною особливістю яких є наявність кремнистого панцира; 3. можуть мати радіальну або двобічну симетрію тіла; 4. більшість цих водоростей є автотрофами. 5.розмноження- нестатеве (поділом навпіл)

Слайд 7

Слайд 8

НАВІКУЛА

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Бурі водорості 1. За кількістю клітин у тілі – це виключно багатоклітинні організми. 2. За розмірами бурі водорості бувають до десятків метрів.

Слайд 14

Загальні риси та будова бурих водоростей 1. Пластинчаста слань має складну будову. Клітини розміщені у декілька рядів, чим стають схожими на тканини. 2.Клітинні покриви мають два шари: зовнішній-слизистий(в оболонках клітин є пектинові речовини і альгінати); оболонки клітин внутрішнього побудовані з целюлози. 3.Бурі водорості мають зелені, коричневі та жовті пігменти. Крім ламінарину про запас відкладаються також олія, йод та деякі інші речовини.

Слайд 15

Розмноження та види Бурі водорості мають всі типи розмноження. Найвідоміші водорості – ламінарія(морська капуста), фукус, саргас, макроцистіс, цистозейра

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Червоні водорості (багрянки)

Слайд 26

Характеристика Червоних водоростей 1. переважно багатоклітинні організми, талом яких має вигляд кущиків, пластинок або розчленований на стеблоподібні, листкоподібні частини. 2.Крім зеленого пігменту ці водорості містять ще червоний та синій (фікобіліни), а також жовті пігменти, тому їх колір буває від червоного до фіолетового.

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Будова Червоних водоростей Клітини – одно й багатоядерні. Хлоропластів багато. Всі види розмноження. Відсутні джгутикові стадії. Переважно морські організми. Можуть існувати на глибині 200-250м. Клітинні покриви представлені кількома шарами, у складі яких є целюлоза, пектинові речовини й агар.

Слайд 30

Основні види Порфіра – має вигляд платівки з гладенькими чи хвилястими краями. Кораліна – має талом у вигляді розгалуженого кущика. Філофора – має кущисті таломи з вертикальними стебельцями.

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Домашнє завдання 1.Опрацювати параграфи 29-31.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія