X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"За що ж ми любимо фізику"

Завантажити презентацію

"За що ж ми любимо фізику"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

За що ж ми любимо фізику??? Юля Федун і Богдана Денисюк

Слайд 2

Згадаємо найперше. Що ж таке ця дивна загадкова наука… Фізика- це наука про закономірності природи. Фізики вивчають поведінку та властивості матерії в широких межах її проявів, від субмікроскопічних елементарних частинок, з яких побудоване все матеріальне (фізика елементарних частинок), до поведінки всього Всесвіту, як єдиної системи (космологія).

Слайд 3

А яке значення має фізика для нас? Фізика – це крута наука! Якби не земне тяжіння, ми б собі літали в космосі. А якби не наукові дослідження Ома, ми б не знали, що коли в  провіднику виникає електрорушійна сила, то відповідно, індукований в ньому струм буде визначатися за  законом Ома формулою :

Слайд 4

У 9 класі ми вивчили… Електричне поле; Електричний струм; Магнітне поле; Атомне ядро. Ядерна енергетика.

Слайд 5

Слайд 6

Особисто ми любимо фізику за те, що… Вона нас навчила не сунути пальці в розетку; Під час грози не лізти в воду; Ми взнали про те, що Земля кругла!!! Дізналися, що таке “явище електромагнітної індукції”.

Слайд 7

Електромагні тна інду кція — явище створення в просторі вихрового електричного поля змінним магнітним потоком.

Слайд 8

Фізика для нас – наука смішна. Ми навчилися сконцентровувати свою увагу на природі за вікном, на цікавому стенді, на дивних закарлючках, які малює наш вчитель Андрій Іванович на дошці.

Слайд 9

До речі, про вчителя… Зімич Андрій Іванович народився 26 серпня 1985 (?) в Любешові. Дитятко було примірне, вчилося добре. Найбільше його зацікавила така наука, як фізика. Адрійко твердо вирішив : «Все, буду фізиком!» І його заповітна мрія здійснилася!!!

Слайд 10

На даний момент працює вчителем у Луцькому НВК «Гімназія №14» (колись був вчителем інформатики!). В Андрія Івановича є синочок, якого звати Ілля (2 роки).

Слайд 11

Наш вчитель – дуже неординарна особистісь, що виявляється насамперд у тому, що він полюбив таку глибоку і філософську науку. І ще в нього є почуття гумору…

Слайд 12

І деякі цікавинки з фізики…

Слайд 13

Бути глухим – не означає нічого не чути Більш того, глухі можуть мати «музичний слух». Великий композитор Бетховен, наприклад, взагалі був глухим. Він приставляв до роялю кінець своєї палиці, а інший її кінець притискав до зубів. Таким чином звук доходив до його внутрішнього вуха, яке було здоровим.

Слайд 14

Інфразвук Інфразвук – це звукові коливання частотою менше 16 Гц. Саме інфразвуки, прекрасно поширюючись у воді, допомагають китам та іншим морським тваринам орієнтуватися в товщі води. Для інфразвуку не є перешкодою навіть сотні кілометрів.

Слайд 15

Що важить більше: їжа, яку людина споживає протягом доби чи повітря, яке вона вдихає? Вагу повітря, що вдихається і видихається людиною протягом доби, підрахувати нескладно. При кожному вдиху людина вводить в свої легені близько півлітра повітря. Робиться це в середньому 16 разів на хвилину. Значить, за одну хвилину в тілі людини встигає побувати близько 8 літрів повітря. У годину це складає приблизно 480 літрів, а в добу — 11 500 літрів. Такий об’єм повітря при нормальному тиску важить близько 14 кілограмів.

Слайд 16

Таким чином, за добу людина проводить через своє тіло значно більше повітря, чим їжі: в середньому за цей час тіло споживає близько 3 кілограмів їжі (твердої і рідкої). Втім, якщо врахувати, що повітря, яке вдихається, на 4/5 складається з азоту (який не має ніякої користі для дихання), то вийде, що добова вага повітря приблизно рівна добовій вазі споживаної їжі. Приведені оцінки — переконливий аргумент на користь необхідності достатньо частого оновлення повітря в житловому приміщенні.

Слайд 17

Ну все, папа

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика