X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як подорожує енергія?

Завантажити презентацію

Як подорожує енергія?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель фізики Таранова Н.В.

Слайд 2

Чи гріє шуба взимку? Чи може вода закипіти в паперовій посудині? Чи може лід не танути в окропі? Чому літаки сріблястого кольору?

Слайд 3

Енергія рухає все навкруги, Енергія нас зігріває завжди, Енергія-сила і думки політ, Енергія зробить прекрасним цей світ!

Слайд 4

Працюючи над проектом: Дізнаєшся чим відрізняється передача теплової енергії в твердих тілах, рідинах і газах Дослідним шляхом перевіриш як передається теплова енергія Ознайомишся з видами теплопередачі в природі, техніці та побуті

Слайд 5

А що ми знаємо ?

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Завдання 2: Розташуйте запропоновані речовини за збільшенням теплопровідності: повітря, алюміній, мідь, залізо, вода, хутро.  

Слайд 10

Чи теплота врятує світ?

Слайд 11

Чи теплота врятує світ, Ви діти самі дослідіть. У подорож збирайтеся хутчіше, Завдання розбираємо скоріше.

Слайд 12

Як до нас подорожує енергія Сонця? * Що таке внутрішня енергія? * Які способи зміни внутрішньої енергії? * Які є види теплопередачі? * Який механізм теплопровідності? * Що таке конвекція? * Що називають випромінюванням?

Слайд 13

Чому тепле повітря піднімається вгору? * Чи однаково тверді тіла проводять тепло? * Як відбувається конвекція в рідинах і газах? * Який закон пояснює механізм конвекції? * Чому енергія від Сонця до Землі не може передаваться ні конвекцією ні теплообміном?

Слайд 14

Чи гріє шуба та чому не мерзнуть білі ведмеді? * Як використовуються вид и теплообміну в природі, техніці та побуті?

Слайд 15

1. А.А.Перышкин. Физика. учебник для 8 класса. Дрофа, М. 2009 2. Кл. Э. Суорц. Необыкновенная физика обыкновенных явлений. Наука, М. 1986 3. А.В. Аганов, Р.К. Сафиуллин, А.И. Скворцов, Д.А. Таюрский. Физика вокруг нас. "Дом педагогики", М. 1998 4. Физика. Самостоятельные и контрольные работы по физике для 8 класса. "Илекса", М. 2006 5. Ю.Г.Павленко. Начала физики. "Экзамен", М. 2005 6. Маркова Б.В. Современные проблемы экологии человечества. – М: Инфра – М, 2006. – 78 стр. 7. Теплоизоляционные материалы. KrovlyaMarket. //[Электронный ресурс]// http://www.krovlyamarket.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=61 Теплопередача. Класс!ная физика //[Электронный ресурс]// http://class-fizika.narod.ru/8_3.htm Конвекця. Энциклопедия физики и техники. //[Электронный ресурс]// http://femto.com.ua/articles/part_1/1717.html Теплопередача. Энциклопедия физики и техники. //[Электронный ресурс]// http://femto.com.ua/articles/part_2/4033.html

Слайд 16

Успіхів у дослідженнях і цікавої подорожі!

Слайд 17

Фізика – слово дзвінке і разюче; В ньому – хмаринка і сонце палюче, Все, що літає, дзвенить і блищить, Плаває в водах, холоне, кипить. Все, що навколо, при чому живемо, Словом „природа” ми звично зовемо. Знати природу і вміти в ній жити Фізика вчить нас. Її нам хвалити.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика