X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив електричного поля на живі організми

Завантажити презентацію

Вплив електричного поля на живі організми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив електричного поля на живі організми - Що таке електричне поле? - Загальні властивості та характеристика електричного поля - Взаємодія електричного поля з живими організмами

Слайд 2

Слайд 3

Електричне поле ― це вид матерії, за допомогою якої здійснюється електрична взаємодія заряджених тіл.

Слайд 4

Напруженість електричного поля - фізичну величину, рівну відношенню сили, з яким поле діє на позитивний спробний заряд, поміщений у дану точку простору, до величини цього заряду.

Слайд 5

Потенціал електричного поля - це відношення потенціальної енергії заряду до його значення в одній і тій самій точці електростатичного поля.

Слайд 6

Природні джерела електричного поля Земля Сонце Космос

Слайд 7

Джерела електричного поля антропогенного характеру Електротранспорт (трамваї, тролейбуси, потяги тощо); Лінії електропередач (міського освітлення, високовольтні тощо); Електропроводка (усередині будівель, телекомунікації тощо); Побутові електроприлади; Теле- і радіостанції (транслюючі антени); Супутниковий і стільниковий зв’язок (транслюючі антени); Радари; Персональні комп’ютери.

Слайд 8

Вплив на імунну систему Результати досліджень вчених дають підставу вважати, що при дії ЕМП порушуються процеси імуногенезу, частіше у бік їх гноблення.

Слайд 9

Вплив на гуморальну систему У роботах учених ще в 60-і роки в трактуванні механізму функціональних порушень при впливі ЕМП провідне місце відводилося змін у гіпофіз-надниркової системи. Дослідження показали, що при дії ЕМП, як правило, відбувалася стимуляція гіпофізарно-адреналінової системи, що супроводжувалося збільшенням вмісту адреналіну в крові, активацією процесів згортання крові.

Слайд 10

Вплив на статеву систему Відзначено більш висока чутливість до впливу ЕМП яєчників ніж насінників. Результати проведених епідеміологічних досліджень дозволять зробити висновок, що наявність контакту жінок з електромагнітним випромінюванням може привести до передчасних пологів, вплинути на розвиток плоду і, нарешті, збільшити ризик розвитку вроджених каліцтв.

Слайд 11

Вплив на нервову систему Змінюється вища нервова діяльність, пам'ять у людей, які мають контакт з ЕМП. Ці особи можуть мати схильність до розвитку стресорних реакцій.

Слайд 12

Висновок Отже, електричне поле – це форма матерії, яка існує навколо заряджених тіл і виявляється в дії з деякою силою на будь-яке заряджене тіло, що перебуває в цьому полі. Основними характеристиками електричного поля є напруженість та робота. У сучасному світі ми живемо серед великої кількості електричних полів. Це спричинено специфікою нашого сучасного життя. Проте більшість електричних полів негативно впливають на самопочуття і здоров’я людини. Також дослідження над тваринами показали вплив полів на живі організми.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика