X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
теплообмін

Завантажити презентацію

теплообмін

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Павуки-Тарантули

Слайд 2

Тарантули  — рід великих отруйних павуків Вовк павук сім'ї Довжина головних представників досягає 3,5 см. Тарантула як всі павукоподібні є безхребетна тварина. Тіло складається з двох основних частин, початок кар'єри і живота.Довжина головних представників досягає 3,5 см.

Слайд 3

Тарантули населяють посушливих районах: степи, пустелі. Протягом дня вони ховаються в норах, глибина до 60 см. Ніч павуки вибираються на поверхню і полюють на комах. Тарантули не роблять полювання сітки

Слайд 4

Окрас Колір тарантули є переважно чорний або коричневий. Деякі види мають різні, більш яскраві забарвлення.

Слайд 5

Тіло вкрите щільною щитиною волосся У деяких видів тарантули є густі волоски, які служать для захисту від різних ворогів. Ці волоски тарантули також знаменує території і гніздо.

Слайд 6

Домашні тварини Тарантули не вимагають занадто багато до себе увагу, так що вони люблять бути вдома,

Слайд 7

Якщо ви хочете, завести Тарантула У тераріумі повинна бути чаша з водою. Тарантули не надто химерні їдять комах і дрібних тварин, не перевищуючи їх розмірів.

Слайд 8

Смачного!!! Смажені тарантули!!! Ці великі павуки смажені в цілому, вигляді Пропонують таку страву в Камбоджі. Тайські люди вірять що комахи, як чіпси, тільки набагато більш корисніше.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика