X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проходження світла в різних оптичних середовищах

Завантажити презентацію

Проходження світла в різних оптичних середовищах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проходження світла в різних оптичних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

1. Який кут називають кутом падіння променя на поверхню? 2. Який кут називають кутом відбивання променя? 3. Чи виконуються закони відбивання світла для розсіяного відбивання?

Слайд 3

Заломленням називають зміну напряму поширення світла, яке переходить через межу двох середовищ. Показник заломлення речовини показує, у скільки разів швидкість світла у цій речовині менша, ніж у вакуумі.

Слайд 4

Приклади заломлення

Слайд 5

Закони заломлення 1. Промінь падаючий і промінь заломлений лежать в одній площині з перпендикуляром до поверхні в точці заломлення. 2. Відношення синуса кута падіння до синуса кута заломлення для двох даних середовищ є постійним: Чи може світло перейти через межу двох середовищ, не змінюючи напряму поширення?

Слайд 6

До задачі 8-9 До задачі 8-11

Слайд 7

Домашнє завдання Прочитати теоретичний матеріал за підручником; вивчити матеріал за конспектом; задачі 8.4,8.5.

Слайд 8

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2010 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 7 клас / Гельфгат І. М., Петракова М. О. — Х.: Вид. група. «Основа», 2007.— 144 с. 2. Уроки фізики в питаннях і завданнях. 7 клас / Мовчан А. О. — Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 144 с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України». Вип. 8 (56)). 3. Сайти: dic.academic.ru; optika8.narod.ru.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика