X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Потужність

Завантажити презентацію

Потужність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Потужність 8 клас

Слайд 2

Тема: Сформувати в учнів поняття потужності як фізичної величини, що характеризує швидкість виконання роботи Розвивати логічне та просторове мислення. Виховувати любов до техніки.

Слайд 3

Чи однакову кількість часу буде виконана робота?

Слайд 4

Швидкість виконання роботи в техніці характеризують величиною, яку називають потужністю.

Слайд 5

Одиниці:

Слайд 6

Слайд 7

Потужність дорівнює добутку сили на швидкість

Слайд 8

Розв'язування задач: З греблі заввишки 22 м за 10 хв падає 500 т води. Яка потужність розвивається при цьому? Коли двигуни літака мають розвинути більшу потужність: під час зльоту чи польоту зі сталою швидкістю? За який час вантажівка виконає роботу 250 б якщо вона розвине потужність 100кВт? Автомобіль рухається дорогою зі швидкістю 180 км/год. Визначте силу опору його руху, якщо потужність, яку розвинув двигун автомобіля, становить 75 кВт? Судно йде з певною швидкістю. Капітан дає команду збільшити потужність двигунів у 2 рази. Чи збільшиться вдвічі швидкість судна?

Слайд 9

Домашнє завдання: Вивчити параграф Розв'язати задачу: яку потужність розвиває двигун вантажівки, якщо за 4 год виконує роботу 1440 МДж?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика