X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Космос

Завантажити презентацію

Космос

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Космос Виконала студентка групи ФВмс-1-18-4.Од Університетського коледжу Київського університету Ім. Бориса Грінченка Андрей Евгенія

Слайд 2

Зоряне небо – невелика частина безмежного космосу. Земляни всіх поколінь завжди дивилися на нього з цікавістю і тривогою.

Слайд 3

Космос - це глобальне середовище, яка є спільною для всього людства. Тому його мирне освоєння вважається глобальною проблемою Сьогодні вже сформувалися два напрями використання космосу для потреб людини: космічне виробництво і космічне землезнавство

Слайд 4

Космічне виробництво Це створення нових видів матеріалів, джерел енергії двигунів для космічних досліджень, космічних технологій для отримання нових сплавів, оптичного скла напівпровідникових матеріалів медичних препаратів, вирощування кристалів, проведення зварювальних, монтажних робіт

Слайд 5

Космічне землезнавство Це вивчення з космосу планети Земля і всіх її сфер. Основна мета космічного землезнавства – пізнання закономірностей космічної оболонки, вивчення природних ресурсів для їх оптимального використання, охорона навколишнього середовища, забезпечення прогнозів погоди і дослідження інших явищ. Космічне землезнавство розвивається з початку 60-х років після запуску перших радянських та американських штучних спутників Земля, а потім і космічних кораблів.

Слайд 6

Перші космічні знімки були зроблені в 1961 р Германом Титовим. Одночасно почалося візуальне спостереження земної поверхні екіпажами космічних кораблів. Особливе значення для космічного землезнавства мають специфічні особливості космічної зйомки. Зазвичай зйомка здійснюється з висоти 250 - 500 км. і смута огляду перевищує 1 тис.км. За 5 хвилин з орбітальної станції можна зняти на плівку територію площею близько 1 млн. Км. 2, це під силу роботі літака за дворічний період. Хіба не дивно, що космонавти в ілюмінатор бачать усю Європу: від Піренеїв до Англії, зліва - Балтійське море, а справа - Чорне. Видно весь Дніпро - від витоку до гирла.

Слайд 7

Насправді, кожна зірка і кожна планета дуже далекі від нашої землі. Ми бачимо тільки яскраве відображення, яке і викликає в наших душах справжній захват і інтерес. У всього є свій творець і він один! Принаймні нашої галактики ... Піднімаєш очі, і бачиш прекрасне небо, величезні зірки, місяць. Все здається таким близьким і дуже загадковим.

Слайд 8

Насправді, кожна зірка і кожна планета дуже далекі від нашої землі. Ми бачимо тільки яскраве відображення, яке і викликає в наших душах справжній захват і інтерес.

Слайд 9

Підкорюючи космос людина, досягає своїх вершин можливостей. І дійсно, все просто чудово і прекрасно. Космос може стати унікальною можливістю в повній мірі змінити існування нашого життя

Слайд 10

За космос у стані неоголошеної війни серед двох досить значущих країни, і кожен керівник розуміє, що освоєння космосу - це майбутнє, а майбутнє неодмінно варто вивчати.

Слайд 11

Крім того, є надії, що багато планет хоч і не пристосовані до життя, проте, можуть подарувати величезна кількість природних ресурсів, що зробить певна держава дійсно стабільним і процвітаючим.

Слайд 12

Але, давайте знову повернемося до питання освоєння космосу. Людина вперше побував у відкритому космосі в далекому 1965 році. Радянський космонавт Олексій Леонов не побоявся залишити простори космічного корабля і відправитися на легку прогулянку в невідомість.

Слайд 13

Людство постійно перебуває в інтенсивній боротьбі з освоєнням космосу, саме з цієї причини відбувається постійний розвиток практично всіх областей існування, хто знає, де таїться загадка інтенсивного підкорення простору.

Слайд 14

Космос має свою особливість - він далекий і він, безумовно, загадковий. Відомо, що космонавт повинен володіти хорошим і бездоганним фізичним здоров'ям. Обов'язково потрібно враховувати той факт, що під час польоту на нього впливає безліч негативних і, в цілому, шкідливих, незвичних факторів.

Слайд 15

Один з найбільш значних - це малорухливий спосіб життя і відсутність гравітації. Для цього спеціально була розроблена оздоровча дієта для приведення в норму їх організму. Вона допомагає позбутися зайвої ваги навіть тим, хто ніколи не планував стати космонавтом, але замислювався з цього приводу сходити до лікаря-консультанта за порадою, зберігши при цьому здоров'я і не страждати від стресу. І нехай тоді краще звучить фраза: «З вашим здоров'ям - хоч в космонавти!»

Слайд 16

The End

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика