X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Коронний розряд"

Завантажити презентацію

"Коронний розряд"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Коронний розряд Презентація з фізики Жукової Сабріни та Мельник Лілії

Слайд 2

Коронний розряд - це тип газового розряду, що виникає в сильних неоднорідних електричних полях навколо електродів із великою густиною.

Слайд 3

Коронний розряд проявляється візуально у вигляді світіння навколо гострих кутів електрода. Напруженість електричного поля, що необхідна для виникнення коронного розряду, повинна перевищувати 30 000 Вольт/см

Слайд 4

Сильне неоднорідне поле має виникнути навколо лише одного електрода, інший може бути віддаленим, його роль можуть виконувати будь-які заземлені предмети. Якщо коронний розряд виникає навколо негативного електрода, то корона називається "негативною", а якщо навколо позитивного - "позитивною".

Слайд 5

Коронний розряд застосовується для: 1) Очищення газів від пилу 2)Супутних забруднень 3)Для діагностики стану конструкцій. Тобто дозволяє виявляти тріщини у виробах. Також коронний розряд використовується в копіювальних апаратах (ксероксах) і лазерних принтерах для заряду світочутливості барабану, перенесення порошку з барабану на папір, та для зняття залишкового заряду з барабана.

Слайд 6

Також коронний розряд використовується для визначення тиску всередині лампи розжарювання.

Слайд 7

Запитання: 1) Де виникає коронний розряд? 2) Назвіть дві корони коронного розряду 3) У яких приладах використовується коронний розряд?

Слайд 8

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика