X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Енергія вітру

Завантажити презентацію

Енергія вітру

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Новітні дослідження направлені переважно на вироблення електричної енергії за рахунок енергії вітру.

Слайд 3

Вітри міняють напрямок і швидкість залежно від атмосферного тиску і перепадів температур.

Слайд 4

Стійкі західні вітри штормового характеру в південній півкулі мають особливий характер. Вони викликають хвилювання на морі і створюють зону ураганів, які опоясують усю земну кулю.

Слайд 5

1708 року раптовий ураган за лічені хвилини розбив і потопив 400 кораблів і вирвав із корінням близько 250 тисяч вікових дерев на території Англії та Франції. Майже через 200 років, у 1903 році, вітер за недовгий час зруйнував ущент підмосковні села Чагіно, Коптево, Цапино... Можна було б навести чимало свідчень буйства і руйнувань, заподіяних вітром.

Слайд 6

За підрахунками вчених, загальний вітроенергетичний потенціал Землі в 30 разів перевищує річне споживання електроенергії в усьому світі. Однак використовується лише мізерна частина цієї енергії.

Слайд 7

Але так було не завжди. За даними статистики, в дореволюційній Росії налічувалося близько 30 тис. вітряків. Ця нехитра установка була також атрибутом майже кожного села України.

Слайд 8

Можливості використання цього виду енергії в різних місцях Землі неоднакові. Для нормальної роботи вітрових двигунів швидкість вітру не повинна в середньому за рік падати нижче 4-5 м/с, а краще, коли вона становить 6-8 м/с. Шкідлива і надто велика швидкість вітру, оскільки він може її поламати.

Слайд 9

1.Узбережжя морів і океанів. 2. Степи. 3. Тундра. 4. Гори.

Слайд 10

Найбільш сприятливі зони використання енергії вітру в Україні: узбережжя Чорного моря, особливо Крим, а також Карпати, південні степові райони.

Слайд 11

Першим будівничим ВЕС в Україні був Ю. Кондратюк. Побудована ним 1931 р. поблизу Севастополя ВЕС потужністю 100 кВт забезпечувала струмом міську мережу понад десять років.

Слайд 12

Кондратюк проектував більш потужні ВЕС на 5 і 10 тис. кВт, та розпочалася війна, він пішов на фронт і загинув 1941 р., а проекти його ВЕС так і залишилися в архівах. Нині на Заході, особливо в Данії та США, серійно випускають невеликі ВЕС потужністю від 1,5 до 100 кВт.

Слайд 13

Під час роботи ВЕС навколишнє середовище не зазнає жодних забруднень. Єдині негативні впливи - це низькочастотний шум робочих вітряків та ще випадкова загибель птахів, що потрапляють у лопаті двигунів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика