X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вступний урок з баскетболу

Завантажити презентацію

Вступний урок з баскетболу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вступний урок з баскетболу

Слайд 2

Інструкція з безпеки під час проведення уроків фізичної культури з баскетболу 1. Загальні положення Фізкультура – най травматичний урок у школі. А гра у баскетбол – най травматичний вид спорту. Якщо не дотримуватися правил поведінки та безпеки на уроках з баскетболу, то можуть трапитися тяжкі травми. Тільки знання та виконання учнями правил поведінки та безпеки знижує небезпеку занять фізичною культурою не тільки на уроках, але й у вільний час.

Слайд 3

Вимоги безпеки перед початком уроку Учням можна входити у спортивний зал тільки з дозволу вчителя або разом з ним. До занять допускаються тільки ті учні, які пройшли медичний огляд. До занять допускаються учні тільки в спортивній формі (біла футболка, шорти, носки, кросівки), без мобільних телефонів, годинників, ланцюжків та інших прикрас. У роздягальні, в спортивному залі дотримуватися чистоти й порядку. Обережно відноситися до шкільного майна.

Слайд 4

Вимоги безпеки під час проведення уроку На початку кожного уроку обов'язково зробити розминку. Обов'язково дотримуватися правил гри і правил спортивної поведінки. Без дозволу вчителя не залишати спортивний зал. Учні не повинні запізнюватися на уроки і не пропускати їх без поважних причин, своєчасно і точно виконувати розпорядження, вказівки і команди вчителя. Учні повинні дотримуватися дисципліни й організованості на уроках під час виконання товаришем вправ не відволікати його від роботи, не займатися сторонніми справами. Обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни: одяг повинен бути чистим, волосся акуратно зібране (у дівчат). Уважно слідкувати за своїм самопочуттям, якщо під час виконання вправ твій стан погіршився, треба негайно повідомити про це учителя.

Слайд 5

Вимоги безпеки після закінчення уроку Привести свій організм у стан відносного покою. Після того, як учитель надасть дозвіл на вихід із залу, учні повинні організовано вийти у роздягальню, де необхідно обов'язково передягтися, перевзутися. Якщо учень погано себе почуває, він повинен обов'язково повідомити про це вчителя.

Слайд 6

Вимоги безпеки під час аварійних ситуацій У разі виникнення аварійної ситуації (вибух, пожежа, розповсюдження отруйних речовин), учні повинні обов'язково повідомити про це вчителя, під його керівництвом організовано вийти у небезпечне місце. Учитель повідомляє про це адміністрацію ліцею, аварійні служби за відповідними телефонами. Надати першу допомогу потерпілим учням, у разі необхідності викликати швидку медичну допомогу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура