X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила гри у футбол. Число гравців у команді

Завантажити презентацію

Правила гри у футбол. Число гравців у команді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила гри у футбол. Число гравців у команді Матч проводиться за участю двох команд, кількість гравців у кожній - не більше одинадцяти, разом з воротарем. Матч не може розпочатися, якщо в складі будь-якої команди менше ніж 7 гравців.

Слайд 2

Футбольне поле

Слайд 3

М'яч вважається забитим у ворота, якщо він повністю перетнув лінію воріт між стійками і під поперечиною з умовою, що перед цим команда, яка забила гол не порушила Правила гри. ВИЗНАЧЕННЯ ВЗЯТТЯ ВОРІТ

Слайд 4

Команда-переможець Команда, яка забила на протязі матчу найбільшу кількість голів, вважається переможницею. Якщо двома командами забито однакову кількість голів або не було забито жодного гола, то матч закінчується нічийним результатом.

Слайд 5

Регламент змагань Регламентом змагань може передбачатися призначення додаткового часу на випадок, якщо матчі закінчуються нічиєю.

Слайд 6

Тривалість гри - два рівних тайми по 45 хвилин. Перерва між таймами Гравці мають право на перерву між двома таймами. Перерва між таймами не повинна перевищувати 15 хвилин. Додатковий час. До тривалості часу будь-якого матчу двох таймів додається увесь час, що пішло на: - заміну, оцінку серйозності травм гравців, транспортування травмованих гравців з поля для надання допомоги. Тривалість гри. Ігровий час

Слайд 7

Початок і відновлення гри Попередні умови. Перед початком матчу проводиться жеребкування, і одна з команд отримує право вибрати ворота, які вона буде атакувати у першому таймі матчу. Протилежна команда виконує початковий удар у матчі. Команда, яка вибрала за жеребкуванням ворота, виконує початковий удар у другому таймі матчу. У другому таймі матчу команди міняються воротами. Початковий удар Початковий удар - це спосіб початку або поновлення гри. М’яч забитий після початкового удару зараховується. Процедура. Всі гравці знаходяться на своїх половинах поля. М'яч знаходиться в нерухомому стані в центрі поля. Суддя подає сигнал. М'яч знаходиться в грі, коли по ньому нанесений удар, і він рухається вперед. Після забитого однієї з команд гола початковий удар виконується гравцем іншої команди.

Слайд 8

"Спірний м’яч" "Спірний м'яч" - це спосіб поновлення гри після тимчасової зупинки, у якій виникла необхідність у той час, поки м'яч перебував у грі з якоїсь причини, не передбаченої Правилами гри. Процедура. Суддя вводить м'яч в тому місці, де він перебував в момент зупинки гри.

Слайд 9

М’ЯЧ У ГРІ ТА ПОЗА ГРОЮ М'яч поза грою М'яч вважається поза грою, якщо: - він повністю перетнув лінію воріт або бокову лінію - по землі або по повітрю - гра була зупинена суддею. М'яч у грі Протягом всього іншого часу м'яч перебуває в грі, включаючи випадки, коли: він відскакує від стійки воріт, поперечини, або кутового прапорця і залишається в полі, - він відскакує від суддів, які знаходяться в межах поля.

Слайд 10

Сигнали і жести суддів Здійснюючи суддівство гри, арбітр дає сигнали за допомогою свистка: На початку гри і відновлення після перерви і після забитого м'яча у ворота; При виконанні 11-метрового удару, при взятті воріт, після закінчення гри або її половини; Звідси випливає, що при ударах від воріт, штрафному, вільному, кутовому ударах, якщо гравцями дотримані правила їх виконання, сигнал свистком не подається, а використовується жест рукою. Вкидання м'яча з-за бокової лінії використовується також без сигналу. В ході гри судді також доводиться використовувати жести. Вони повинні бути чіткими.

Слайд 11

Слайд 12

1. Поштовх суперника руками. 2. Удар або грубий поштовх. 4. Підніжка.   5. Удар ногою по нозі. 6. Вільний удар. 7. Штрафний удар. 8. Кінець гри або її половини. 9. Зупинки гри не буде. 10. Гра по м'ячу рукою. 11. Жест, який вказує місце порушення, звідки необхідно ввести м'яч в гру. 12. Додавання втраченого часу. 13. Попередження або видалення гравця.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура