X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Олімпійські ігри"

Завантажити презентацію

"Олімпійські ігри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Citius, altius, fortius»

Слайд 2

Стародавні Олімпійські ігри Історія Олімпійських ігор почалася в стародавньому місті Греції – Олімпії.

Слайд 3

Геракл Статуя Зевса в Олімпії Виникнення Олімпійських ігор пов’язують з іменем Геракла. Ігри проводилися на честь бога Зевса.

Слайд 4

Перші ігри відбулися у 8-му столітті до н.е. Під час проведення ігор на території Греції оголошувався «Священний мир» Стародавня Олімпія

Слайд 5

На стадіоні в Олімпії атлети змагалися в бігу, стрибках, боротьбі, метанні диска та списа, перегонах на колісницях.

Слайд 6

Слайд 7

Вінок з гілок оливи Сучасний вінок Перші Олімпійські ігри відбулися у 776 р. до н. е. І з тих пір проходили раз на чотири роки і тривали 5 днів. Переможців нагороджували вінцем з гілок оливи. У 393 р. н. е. Ігри припинилися, а всі спортивні споруди було зруйновано.

Слайд 8

У 1896 році барон П'єр де Кубертен відновив Олімпійські ігри. З того часу вони проводяться постійно, раз на чотири роки. П'єр де Кубертен

Слайд 9

Перша Олімпіада сучасності (Афіни 1894 р) На першій афінській Олімпіаді виступали лише 245 спортсменів із 14 країн світу. Атлети змагалися у 9 видах спорту: греко-римській боротьбі, велосипедному спорті, гімнастиці, легкій і важкій атлетиці, плаванні, стрільбі, тенісі та фехтуванні.

Слайд 10

ОЛІМПІЗМ – життєва філософія, що звеличує та об'єднує в гармонійне ціле тіло, волю та розум.

Слайд 11

Олімпійська символіка: Олімпійські кільця Олімпійський прапор Олімпійське гасло Олімпійська емблема Олімпійський гімн Олімпійський вогонь Олімпійський смолоскип

Слайд 12

Олімпійський прапор П’ять кольорових кілець – синє, чорне, червоне, жовте, зелене – на чисто білому полотнищі – це Олімпійський прапор. Він урочисто підіймається в Олімпійському місті на високій щоглі олімпійського стадіону, там, де майорять прапори всіх держав-учасниць Олімпійських ігор.

Слайд 13

Олімпійське гасло Спеціальним гаслом Олімпійських ігор є три слова: «Citius. Altius. Fortius». Ці три слова латинською означають – «швидше, вище, сильніше». Олімпійське гасло закликає всіх учасників олімпійського руху до вдосконалення та гармонії відповідно до духу олімпізму.

Слайд 14

Олімпійський вогонь Олімпійським вогнем є вогонь, що запалюють в Олімпії під егідою МОК. Він проходить свій шлях до міста, в якому відбуваються Олімпійські ігри, за допомогою смолоскипової естафети та закінчує подорож у великій чаші олімпійського стадіону.

Слайд 15

Олімпійська емблема Олімпійська емблема чітко визначена в Олімпійській Хартії – правовому документі олімпійського руху. Основний її елемент – п’ять кілець, поєднаних з іншими елементами. Олімпійські кільця символізують ідеали й мету олімпійського руху. Вони мають синій, жовтий, чорний, зелений і червоний колір і переплітаються зліва направо. Кольори верхніх трьох кілець – синій, чорний і червоний. Нижче – жовте і зелене кільце. Вся фігура є правильною трапецією. Олімпійські кільця символізують толерантність і дружбу між усіма, хто бере участь у Олімпійських іграх з усіх п’яти континентів нашої планети.

Слайд 16

Олімпійська присяга «Від імені всіх учасників я обіцяю дотримуватися правил чесної гри в істинно спортивному дусі в ім’я слави спорту та честі наших команд» .

Слайд 17

Зінаїда Турчина Валентин Манкін Володимир Голубничий Борис Шахлін Українські Олімпійські чемпіони

Слайд 18

Ольга Бризгіна Лариса Латиніна Поліна Астахова Віктор Чукарін

Слайд 19

Юрій Сєдих Валерій Борзов

Слайд 20

Оксана Баюл Інеса Кравець Володимир Кличко Олімпійські чемпіони незалежної України

Слайд 21

Лілія Подкопаєва Ірина Мерлені Катерина Серебрянська

Слайд 22

Юрій Нікітін Валерій Гончаров Юрій Білоног

Слайд 23

Яна Клочкова Наталя Добринська Рустам Шаріпов

Слайд 24

Володимир Кисельов

Слайд 25

Анна Мельниченко

Слайд 26

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура