Шукай трудність – знайдеш мудрість
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Шукай трудність – знайдеш мудрість Підготовка до написання твору – розповіді з елементами роздуму
Країна Мудрості М И Блажен той, хто У Сократ осягнув мудрість. Д Платон Мудрість Р Піфагор дорожча перлів. Е Аристотель Біблія Ц Сковорода І Сухомлинський М І Р У В Т А И К
Закони мудреця трудність мудрість Шукай , знайдеш . Мудрий нічого не робить не . Мудрість є цариця Неба і землі . подумавши
Парк Академус Багатство як вода: Знання подібні ……. і ……. воді: ……. ……. ….. Пташка Краще один красна пір᾿ям, а день бути ….., людина - ….. ніж усе життя її …..
Парк Академус Багатство як вода: Знання подібні прибуває і відходить воді: дорогу прокладуть собі. Пташка Краще один день красна пір᾿ям, а бути людиною, людина – знаннями. ніж усе життя її тінню.
Загадки мудреців Похороніть мене з Світ ловив мене, відкритими руками, поверну- та не спіймав. тими долонями догори.
Притча про їжаків Під час Льодовикового періоду тварини замерзали і гинули. Їжаки зрозуміли, що жити стало дуже небезпечно, тому вирішили зібратися всі разом, притулитися один до одного і таким чином зігрітися. Так вони захистили себе від холоду. Проте, хоча їм і стало тепло, та гострими голками вони кололи один одного. І тому їжаки вирішили знову розійтись. Але це означало – вмерти від холоду! Прийшлось їжакам вибирати: або змиритися з гострими голками своїх сусідів, або вимирати. І тому, зрештою, вони знову вирішили зібратися і жити разом. Вони навчились терпіти невеликі рани, які наносить таке спільне проживання з іншими – тому що тепло, яке їм давали співродичі, було значно важливішим. Мораль: Щоб побудувати хороші стосунки, не обов’язково зводити разом ідеальних людей, які не мають недоліків. Треба навчитися жити з іншими, не дивлячись на всі їх мінуси, і цінувати їх плюси.
Розкодуйте руни йцу кенг ш щ з х ї ф і в а про лдж є я ч с м ить бюй ф я ціч у вск а м е п и нрт г о ь шлб щ д ю з ж х є ї ю б ь т и м с чяє ж д л орп а віф й ц у к е н г ш щ з х ї й ц у к енг ш щ з х ї ф і в апролд ж є я чсм и тьб ю й ф я ц і ч у в с к а меп и н ртг оьш лбщ д ю з ж х є ї ю б ь т и м с ч я є ж д л о р п а в і ф й ц у к енг ш щ з х їй цук е н г ш щ з х ї ф і вапролдж є я чсм и т ь б ю й фяц і ч у в с кам е п и н ртг о ь ш л б щдю з ж х є ї ю б ьтимс ч я є ждл о р п а віф й ц у кен г ш щ з х
Бережемо мудрість Мудрість Сутність людини , а не Людяність зовнішність. Терпіння Доброта - основа мудрості. Серце Лад - не підкова, під ногами не знайдеш. Найпрекрасніші мрії Твоя краса у твоїй . зберігає твоє . . Де , там і клад.
Бережемо мудрість Найпрекрасніші мрії зберігає твоє серце. Мудрість – не підкова, під ногами не знайдеш. Твоя краса у твоїй доброті. Де лад, там і клад. Терпіння – основа мудрості. Сутність людини – людяність, а не зовнішність.
Творимо мудрість 1.Закони мудреця. 2.Вічні істини парку Академус. 3.Повчальні приклади великих мудреців. 4.Бережемо мудрість. 5.Творимо мудрість.
Притча про мудрість Поки він був маленьким, у нього було тільки Бажання. Воно голосно кричало: "Хочу!". Він підріс і у нього з'явився Обов’язок. Він наполегливо повторював: "Треба!". Він підріс ще й у нього з'явився Страх. Він зловісно шепотів: "Боюся!". Слідом за Страхом прийшов Сумнів. Він тихо мимрив: "Не так ...". Трохи пізніше прийшла Впевненість. Вона твердо заявляла: "Вперед!". Потім прийшла Шкідливість. Вона хихотіла: "Навпаки!". І прийшла подружка Шкідливості - Лінь. Вона позіхала і казала: "Завтра". І кожен раз, коли він збирався щось зробити, з різних куточків душі лунали крики, голоси, шепіт. Він чув всіх і не чув нікого. Він не знав кого слухати, а кого - ні, хто хоче допомогти, а хто - просто поговорити. Він швидко втомлювався і нічого не міг робити. В один момент прийшла Гнучкість, яка могла слухати всіх і давати лише одну ділову пораду. Іноді Гнучкість говорила як Впевненість, іноді як Сумнів, іноді як Бажання. Вона щоразу була різною, але кожен раз творила чудеса і приносила користь. Лише в глибокій старості він зрозумів, що під ім'ям Гнучкості ховалася … МУДРІСТЬ.
Сила слова Ще тоді, коли черепахи вміли говорити, та й, взагалі, багато що ще вміли, зібрались якось вони разом і вирішили влаштувати між собою змагання: хто швидше добереться до вершечка дуже стрімкої вежі. Навколо зібралася ціла юрба, щоб подивитися на це дійство і підбадьорити учасників забігу. І змагання почалося ... Якщо сказати по правді, то ніхто в натовпі не вірив, що черепахи здатні досягти вершини вежі. Навколо чулося: - О, це ЗАНАДТО складно! - Їм НІКОЛИ не досягти вершини! Або: - Нізащо у них не вийде ... Башта занадто висока! Черепахи теж чули ці вигуки. Ось деякі з них почали падати вниз. Одна за одною… А натовп продовжував кричати: «Занадто складно! Та де там! » Але ОДНА з них продовжувала лізти все вище і вище, все вище ...Вона не здалася! Вона стала єдиною, кому вдалося досягти вершини! Ось тоді-то всі інші черепахи захотіли дізнатися, як цій, одній-єдиній вдалося здійснити такий подвиг? Один з учасників змагання запитав черепаху, як вона зуміла знайти в собі сили здолати вежу і досягти мети? І тут з'ясувалося, що переможниця була … глуха! Мораль цієї притчі: Залишайтеся глухими, коли люди говорять ВАМ, що ви не зможете втілити в життя свої мрії! Ще й як зможете!!! Спробуйте.
Схожі презентації
Категорії