X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жаби

Завантажити презентацію

Жаби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ось такі вони, жаби!

Слайд 2

Ось такі вони, жаби! Жаби – хребетні тварини, які мешкають у двох середовищах. Живуть жаби у вологих місцях: уздовж берегів водойм, у болотах, на луках, у вологих лісах. Тіло жаби коротке, розчленоване на голову, тулуб і кінцівки. Шкіра м’яка, гола, має безліч залоз, які виділяють слиз, що захищає шкіру від грибкових організмів і бактерій.

Слайд 3

У воді жаба добре плаває, різко відштовхуючись задніми кінцівками з перетинками між п’ятьма пальцями, а на суходолі вона пересувається гірше: лазить, перебираючи кінцівками або стрибає. Кожна кінцівка жаби, як і кінцівки інших наземних хребетних, складається з трьох відділів: нижня кінцівка: стегно, гомілка, стопа; верхня: плече, передпліччя, кисть. Ось такі вони, жаби!

Слайд 4

Живляться жаби в основному комахами, можуть поїдати молюсків і мальків риб. Сидячи в затишному місці, жаба підстерігає свою здобич, а побачивши її, викидає липкий язик і втягує його разом із нею. Жаба ніколи не п’є води, вона потрапляє в організм з їжею або поглинається шкірою. Ось такі вони, жаби!

Слайд 5

Цікаво, але жаби мають незвичний спосіб проковтування здобичі. Маючи досить великі випучені очі, ці тварини користуються ними для проштовхування їжі далі у глотку. Ось такі вони, жаби!

Слайд 6

Скелет жаби є каркасом, до якого кріпляться м’язи. Дуже добре розвинені м’язи задніх кінцівок, тому що саме вони несуть основне навантаження під час руху. Ось такі вони, жаби!

Слайд 7

Ось такі вони, жаби!

Слайд 8

Ось такі вони, жаби!

Слайд 9

Ось такі вони, жаби!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія