X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Веслоногі"

Завантажити презентацію

"Веслоногі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Веслоногі

Слайд 2

Домен: Еукаріоти Царство: Тварини Тип: Членистоногі Клас: Maxillopoda Підклас: Веслоногі раки

Слайд 3

Веслоногие ракоподібні, або копепод - підклас ракоподібних класу Maxillopoda. Один з найбільших таксонів ракоподібних .

Слайд 4

Слайд 5

Розміри Розміри більшості видів становлять від 1 до 10 мм, є більш дрібні інтерстиціальні види і більші (до 2-3 см) глибоководні й паразитичні. Cамая велика паразитична копепод Kroyeria caseyi досягає 6,5 см.

Слайд 6

Слайд 7

Відділи тіла Тіло копепод ділиться на три Тагме : голову - цефалосому ,груди (торакс) і черевце (абдомен). Тіло копепод може "складатися" навпіл, вигинаючись у сагітальній площині.

Слайд 8

Травна система Вузький ектодермальний стравохід спрямований від ротового отвору до спинній стороні тіла і назад. Він переходить в розширену ентодермальні середню кишку, яка, поступово звужуючись, тягнеться через всю головогруди і більшу частину черевця. У задній частині черевця середня кишка переходить у коротку ектодермального задню кишку, яка відкривається анальним отвором на задньому краї тельсона, між основами фуркальних гілок.

Слайд 9

Дихальна система У копепод повністю відсутні спеціальні органи дихання, що досить незвично для членистоногих. Дрібні розміри і велика кількість виростів, що збільшують відносну площу поверхні, а також дуже невелика товщина хітинового покриву дозволяють копепод дихати всією поверхнею тіла.

Слайд 10

Рух і пристосування до життя Багато копепод - типові представники зоопланктону, що мають характерні адаптації до життя в товщі води. Це насамперед пристосування, що дозволяють утримуватися в товщі води з мінімальними витратами енергії: дрібні розміри (за рахунок цього збільшується відносна площа поверхні і відношення величини сили тертя до маси тіла); наявність збільшують площу тертя об воду виростів (антеннули, щетинки антеннул і Фурко) ; тонкі покриви; запасання жиру, що зменшує щільність тіла.

Слайд 11

Слайд 12

Харчування Більшість вільноживучих копепод харчуються одноклітинними або дрібними колоніальними водоростями, яких вони фільтрують в товщі води, а також донними діатомовими, бактеріями і детритом, які вони можуть збирати або зіскоблювати на дні.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Над проектом працювали: Петрушина Катерина

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія