X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тамарин

Завантажити презентацію

Тамарин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Імператорський тамарин

Слайд 2

Імператорський тамарин - один з найдивовижніших представників родини ігрунок. Білосніжні вуса і борода звисають у нього іноді до самого живота :)

Слайд 3

Слайд 4

Мешкають імператорські тамарини в Південній Америці. Живуть групами по 8-13 особин. Маса дорослих особин від 250 г до 500 г.

Слайд 5

Слайд 6

Назва виду «імператорський» пов’язана із наявністю у цих мавпочок пишних білих «вус», що дана в честь німецького імператора Вільгельма II. Довжина тіла — близько 25 см, хвоста — близько 35 см.

Слайд 7

Слайд 8

Ці грайливі мавпочки живуть в амазонських дощових лісах, де цілими днями займаються «гімнастичними вправами» у кронах найвищих дерев :)

Слайд 9

Слайд 10

Крихітних ігрунок вчені іноді називають пазуристими мавпами. На відміну від інших мавп пальці рук і ніг закінчуються у них не нігтями, а гострими кігтями :)

Слайд 11

Слайд 12

Самки зазвичай приводять на світ близнят. Татусь всюди тягає їх на власній спині. А коли підходить час годування, він передає їх дружині :)

Слайд 13

Слайд 14

Головний корм імператорського тамарина - молоді пагони рослин і фрукти. Не відмовляється він і від комах та іншої дрібної живності :)

Слайд 15

Слайд 16

Ха – ха – ха!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія