X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сім’я МИКИТИН

Завантажити презентацію

Сім’я МИКИТИН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Сім’я МИКИТИН . Тема: Історія їхнього життя. 2003-рік.

Слайд 3

Склад сім’ї: Тато. Мама. Син. Дочка. Вік.

Слайд 4

Тато. Микитин Михайло Іванович. Народився 25 серпня 1959 р. Живе у селі Печеніжин , кут Яршиця . Закінчив Печеніжинську школу. Після школи пішов до армії . Далі він заочно учиться у Львівській Політехніці– яку успішно закінчує . На роботу його взяли на дільницю зв’язку , на якій Він і досі сумлінно працює . Захоплюється різними видами спорту , деколи грає у футбол і баскетбол. Має машину (Фольксваген Гольф), відеокамеру і ще багато чого.

Слайд 5

Мама. Микитин Марія Іванівна. Народилася 7 лютого 1963 р. Дівоча фамілія Павлюк. Живе у селі Печеніжині , де і закінчила середню школу . Після закінчення школи поступила на стаціонар до Львівської Політехніки , який дуже добре закінчила . Працює на Печеніжинському вузлі зв’язку . .

Слайд 6

Син. Микитин Іван Михайлович. Народився 4 вересня 1983 р. Жив і навчався у Печеніжині. Після закінчення школи поступив в Університет Зв’язку , де зараз і навчається . Захоплюється грою на гітарі . Любить співати .

Слайд 7

Дочка. Микитин Наталка Михайлівна. Народилася 26 січня 1986 р. Живе у Печеніжині . Дуже любить тварин. Має свого улюбленого собаку Барсіка.Після закінчення школи в 2003 р. на срібну медаль , поступила до Коломиї в коледж Економіки і права.

Слайд 8

Родичі. Всі родичі по світу .

Слайд 9

Cім’ї. Микитин. Павлюк. Івасюк. Сметанюк. Кохан. Рудь. Андрусяк. Диблюк.

Слайд 10

Микитин. Микитин Анастасія . Народилася 27 березня 1919 р. Живе у селі Печеніжин . Пережила 2 світову війну і голод . Микитин Іван Михайлович. Народився 21 липня 1911 р.

Слайд 11

Івасюк. Івасюк Іван Петрович . Народився 25липня 1976 р. У селі Печеніжин . Після закінчення школи пішов служити до Києва . Після армії учився заочно у Львівській Політехніці . Працює на Печеніжинському вузлі зв’язку . На даний момент учиться в Київському Університеті Зв’язку . Івасюк Роман Петрович . Івасюк Марія Іванівна . Народилася 5жовтня 1943 . У селі Печеніжин . Працювала на мебельному комбінаті але після закриття осталася дома на господарстві. Івасюк Галина Іванівна. Народилася 4 вересня 1983р. в селі Печеніжин кут Калинник.Закінчила школу в 2000р. Після якої поступила вчитися на медсестру до Коломиї . Після закінчення навчання пішла працювати в Печеніжинську поліклініку.

Слайд 12

Павлюк Іван Федорович. Народився 19 вересня 1935р. у селі Печеніжин. Після школи пішов служити далеко від дому у танкові війська . Працював на Мебельному комбінаті, але після закриття комбінату був змушений залишитися дома на господарстві. Любить політику. Павлюк Анна Степанівна. Народилася 16жовтня 1939р . Живе у с.Печеніжин. Дівоча фамілія Бойків. Працювала в Індукторі , після його закриття залишилась дома . Павлюк Богдан Іванович. Живе у селі Печеніжин. Народився 3 травня 1968р. Закінчив Печеніжинську середню школу після якої пішов до армії. Навчався в коломийському ПТУ-17. Далі він працює на мебельному комбінаті , який з часом закривають і він іде на роботу на кабельну дільницю. Павлюк Ольга Іванівна. Народилася 9 травня 1974р , у селі Печеніжин . Після закінчення школи одружилася і перейшла жити до свого чоловіка . Павлюк Мар’яна Богданівна. Народилася 17лютого 1993р . Живе у селі Печеніжин . На даний момент навчається у школі. Павлюк Роман Васильович. Живе у Печеніжині , кут Кашиця . Народився 30квітня 1986 р. Зараз навчається у школі в11 класі . Павлюк Василь Іванович.

Слайд 13

Сметанюк. Сметанюк Іван Миколайович. Народився 6 березня1951. У селі Печеніжині . Працював на мебельному комбінаті . Служив у армії. Зараз дома на хазяйстві . Сметанюк Анна Іванівна. Живе у селі Печеніжин. На даний момент перебуває на роботі в Італії . Народилася 5 березня1955. Закінчила Медичний коледж , після якого працювала в Печеніжинській поліклініці. Співає в Церковному хорі. Сметанюк Андрій Іванович. Народився у селі Печеніжин в 1976 р. Після закінчення 9 класу,поступив у Львівський Технікум . Після закінчення продовжує учитися в Львівському Політехнічному . Закінчивши навчання працює на фірмі “SENAO”. Сметанюк Микола Іванович. Народився 8 жовтня 1983р. У с. Печеніжин. Після закінчення 11 класу поступив у Львівський Політехнічний де зараз і навчається .

Слайд 14

Кохан. Кохан Ігор Богданович. Народився у селі Журів , в 19 ? . Навчався у Львові . На даний момент живе і працює на Печеніжинському вузлі зв’язку. Кохан Світлана Михайлівна. Живе у с.Печеніжин де і працює . Народилася в19 ? ., в селі ? . Після школи навчалася ? .

Слайд 15

Рудь. Рудь Сергій . Народився 2 серпня 1966 .Навчався в Планово обліковому технікумі . Зараз знаходиться на заробітках . Рудь Олександра Петрівна. Народилася у селі Печеніжині 5 травня 1973 . Після школи навчалася в Москві . Тепер дома виховує дітей . Рудь Христина Сергіївна. Живе у селі Печеніжин . Народилася 20 січня 1993 р. Зараз учиться у школі . Рудь Надія Сергіївна. Народилася 12 травня 1995 р. Живе у Печеніжині . Зараз навчається у школі .

Слайд 16

Андрусяк. Андрусяк Володимир. Живе у селі Молодятин . Народився 16жовтня 1962р. Андрусяк Оксана Петрівна. Народилася у с.Печеніжин 30 липня 1965 . Після закінчення школи одружилася і переїхала жити у село Молодятин. Андрусяк Олександра Володимирівна. Живе у селі Молодятин . Народилася 6 січня 1986 р. Після закінчення 9-го класу , поступила в Коломийський Економіко-Правовий коледж . Там зараз і навчається .

Слайд 17

Диблюк. Диблюк Василь. Народився 3 листопада . Диблюк Уляна Дмитрівна. Народилася у Печеніжині 11липня.Після школи поступила в Коломийський Медичний коледж . Зараз працює в Печеніжинській лікарні . Диблюк Уляна Василівна. Народилася у с.Печеніжин 18 листопада 1984 р. Після школи поступила в Київ в університет Драгоманова. Зараз живе у Києві . Диблюк Мар’яна Василівна. Народилася 8 лютого 1986 р., у селі Печеніжин . Зараз навчається в 11-му класі.

Слайд 18

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія