X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рослини занесені до Червоної книги України"

Завантажити презентацію

"Рослини занесені до Червоної книги України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослини занесені до Червоної книги України Презентація Гурика Андрія

Слайд 2

Зозулині черевички справжні Зозулині черевички справжні — одна з найкрасивіших орхідей флори України. В Україні трапляється на більшій частині території, крім степової зони. Цей вид має дуже красиві квіти, а тому сильно страждає від знищення людьми і є рідкісним на більшій частині ареалу, в тому числі, по всій Україні. Зацвітає ця чарівна орхідея лише на 16-17-й рік

Слайд 3

Лунарія оживаюча Лунарія оживаюча – реліктова рослина поширена в Європі та в Північній Америці. В Україні найчастіше трапляється в Карпатах, де на окремих ділянках лісів на кам’янистих ґрунтах утворює густий покрив. На рівнині вона є дуже рідкісною.

Слайд 4

Підсніжник білосніжний Підсніжник білосніжний – в Україні поширений переважно на Правобережжі, трапляється в Карпатах та Прикарпатті, на півдні Полісся, в Лісостепу. На Лівобережжі проходить східна межа поширення цього виду. Зростає в листяних лісах, на галявинах та чагарниках. Основними причинами зменшення чисельності виду є масове зривання на букети, викопування цибулин.

Слайд 5

Сальвінія плаваюча Сальвінія плаваюча. Ця водна папороть поширена по всій Україні. Знахідки древніх викопних решток виду свідчать про давнє походження виду і дають підстави вважати сальвінію третинним реліктом. Чисельність рослини в наш час зменшується через забруднення водойм.

Слайд 6

Шафран Гейфелів Поширена в Українських Карпатах, Закарпатті, Передкарпатті, Поділлі. Зростає у вологих листяних лісах, лісових галявинах, після-лісових луках, полонинах. Трапляється суцільними заростями у вигляді великих і малих островів, місцями невеликими групами. Основними причинами зміни чисельності є зривання на букети, викопування бульбоцибулин, у зоні полонин - поїданням дикими свинями.

Слайд 7

Плаун колючий Плаун колючий  — багаторічна, тіньовитривала, трав'яниста, вічнозелена рослина. Росте в хвойних, рідше мішаних лісах. Поширена на Поліссі, в Карпатах, зрідка в лісостепу. Рослина лікарська. Потребує особливої охорони.

Слайд 8

Водяний горіх плаваючий  Він трапляється по всій території України. Водяний горіх плаваючий зростає в тихих заводях, старицях, озерах. Оптимальними для нього є глибини метр-півтора, але може рости і на глибині до 4-х м. Водяний горіх здатний формувати цілі зарості.

Слайд 9

Проліска дволиста Проліска дволиста. Досить звичайний ранньовесняний вид. Але в окремих районах трапляється рідше від підсніжника.

Слайд 10

Крокус сітчастий Поширений в степу, Правобережному i Лівобережному лісостепу. Зростає на  цілинних степах, в чагарниках, узліссях байрачних дібров. Їхня чисельність знижується через розорювання земель, надмірне випасання худоби, зривання на букети.

Слайд 11

Печіночниця звичайна Поширена в західному і правобережному Поліссі, у західному Лісостепу і західній частині правобережного Лісостепу. Райони заготівель - Житомирська, Волинська, Рівненська, частково Хмельницька області. Декоративна, лікарська рослина. Зацвітає рано і має тривалий період цвітіння. Придатна для декорування затінених місць під деревами. Потребує бережливого використання й охорони.

Слайд 12

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія