X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рослини та тварини Червоної Книги Сумщини

Завантажити презентацію

Рослини та тварини Червоної Книги Сумщини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослини та тварини Червної Книги Сумщини Підготувала: учениця 11-Б класу Сайдан Владислава

Слайд 2

Домен:Ядерні  Царство:Тварини Тип:Хордові Клас:Ссавці  Ряд:Хижі  Родина:Куницеві Підродина:Мустелові  Рід:Мустела  Вид:Горностай Горноста й (Mustela erminea L.) — вид роду Mustela, невелика хутрова тварина родини мустелових (Mustelidae). Це маленький ссавець завдовжки 30 см, поширений у Північній Америці, Азії та Європі. Під час полювання пересувається надзвичайно швидко.

Слайд 3

В Україні вид знаходиться під охороною держави. Горностая включено до Червоної книги України, і полювання на нього або здобування з будь-якою метою (науковою, для переселення, винищення) заборонені.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Лі лія лісова  (Lilium martagon) — багаторічна цибулинна рослина, один з видів роду Лілія(Lilium) родини лілійних. Домен:Еукаріоти  Царство:Зелені рослини  Відділ:Streptophyta Надклас:Покритонасінні Клас:Однодольні Порядок:Лілієцвіті Родина:Лілійні Рід:Лілія  Вид:Лілія лісова

Слайд 7

Лілія лісова — єдиний вид лілій, який росте в Україні в дикорослому стані. Українська народна назва — сара нка. Зростає і в лісах України — на Закарпатті, Буковині, Прикарпатті (зокрема, у Прут-Дністровського межиріччі та на Опіллі), на Поліссі і в Лісостепу.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія