X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рослини палеозойської ери"

Завантажити презентацію

"Рослини палеозойської ери"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослини палеозойської ери

Слайд 2

Палеозойська ера Палеозойська ера — геологічна ера протяжністю від 541 до 252.2 млн років тому. В середині палеозою виникли перші наземні рослини - псилофіти й плауноподібні. Пізніше розвинулись деревоподібні папороті, хвойні.

Слайд 3

Сигілярія Вимерлий рід спорових деревоподібних рослин, що існували в період пізнього карбону, однак остаточно вимерли в ранній пермський період.

Слайд 4

Лепидодендрон Рід вимерлих деревоподібних плауновидних рослин, який існував в кам'яновугільному періоді і складав частину флори вугільних лісів.

Слайд 5

Саговник Рід голонасінних рослин родини Саговникові (Cycadaceae) ряду Саговникоподібні (Cycadales). Це один з найдавніших представників сучасної флори, ровесник динозаврів. Встановлено, що тривалість життя саговника може досягати 5000 років.

Слайд 6

Гінкго Гінкго (Ginkgo) є родом вельми незвичної, неквіткової рослини, яку зазвичай називають гінкго. Рід містить один живий вид, G. Biloba(Гінкго дволопатеве).

Слайд 7

Мангровий ліс Мангровий ліс — біом солоних берегових екосистем. Мангрові ліси ростуть на узбережжях, де в місцях, захищених від енергії хвиль, скупчуються дрібнодисперсні осадові відклади, часто з високим вмістом органіки.

Слайд 8

Хвощ Рід багаторічних трав'янистих спорових рослин, єдиний рід у своєму класі, належить до групи судинних рослин Moniliformopses.

Слайд 9

Плаун колючий Багаторічна, тіньовитривала, заввишки 10-30 см трав'яниста, вічнозелена спорова рослина з родини Плаунових.

Слайд 10

Цератозамія Рід голонасінних рослин родини Замієві (Zamiaceae). Цератозамія поширена у південно-східних районах Мексики та Гватемали.

Слайд 11

Кедр Рід класу хвойних (Coniferopsida або Pinopsida) родини соснових (Pinaceae), найбільш пов'язаний з ялицею (Abies).

Слайд 12

Риніофіти Викопна базальна група судинних рослин, що за традицією містить клас риніопсидів (Rhyniopsida). Точний склад групи постійно переглядається із знаходженням нових залишків рослин та у спробах утворення монофілетичної групи.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія