X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Риби

Завантажити презентацію

Риби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лицарська зброя, і обладунки

Слайд 2

В середніх віках і за часів лицарства було дуже багато видів зброї. Найбільше було холодної зброї. Про деякі види цієї зброї ми Вам зараз розкажемо.

Слайд 3

Меч Меч — різновид клинкової холодної зброї, що складається з металевого клинка і руків'я. Мечем можна колоти й рубати. Зазвичай, на відміну від шаблі, меч не ріже. Впродовж історії людства меч був основним озброєнням воїна. Матеріалом для виготовлення клинка здебільшого використовувалися метали: мідь, бронза, залізо або сталь. Існує велика різноманітність мечів як за формою і розміром, так і за технікою фехтування ними. Здебільшого мечі мають два гострі краї (їх називають двосічними), хоча іноді викоритовувалися мечі з одним гострим краєм. В залежності від ваги мечі поділяються на одноручні й дворучні.

Слайд 4

Слайд 5

Арбалет Арбале т (фр. arbalète) — вид зброї дальнього бою, розвиток конструкції лука. Арбалет переважає лук у точності та дальності стрільби, але має меншу скорострільність. Відомі ручні арбалети та їх збільшені станкові варіанти, що використовувалися при обороні фортець. Для стрільби з арбалета використовувалися болти - особливі арбалетні стріли, які зазвичай були товстішими і коротшими ніж стріли лука, і, іноді, кулі (такий арбалет називався шнеппер). На війні використовувалися як ручні арбалети, так і їх збільшені станкові варіанти.

Слайд 6

Слайд 7

Спис Спис  — холодна зброя у вигляді довгого ратища на кінці якого розміщено вістря, форма якого може бути найрізноманітнішою. Спис — перш за все колольна зброя, хоч деякі види списів були розраховані також на ріжучі та рублячі удари. Мисливська зброя; рогатина, острога, гарпун.

Слайд 8

Слайд 9

Щит Щит — заслона для захисту воїна від удару холодною зброєю, один з найстарших видів озброєння. Щит — це перше власне бойове спорядження людства, оскільки списи, луки та стріли тощо попервах використовувалися мисливські.

Слайд 10

Слайд 11

Лицарські обладунки

Слайд 12

Лускаті обладунки Лускаті обладунки — це обладунки, що складаються з багатьох (від 200 до 2,5 тис.) невеличких пластинок (від 2 на 3 см до 6 на 12 см), прикріплених з однієї сторони до шкіряної або матерчатої основи. Пластинки, зазвичай, мали характерну форму трохи видовженої рибної луски, і збирались на основі, таким чином, щоб верхні пластинки перекривали ті, що нижче по лівим та правим сторонам.

Слайд 13

Кінь

Слайд 14

Якщо у воїна є всі ці обладунки і зброя. І якщо він вміє добре битися, то він стає непереможним лицарем.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія