X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пух тополі"

Завантажити презентацію

"Пух тополі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пух тополі

Слайд 2

Тополя-велетень (Populus). Ці невибагливі рослини, стали справжньою окрасою наших індустріальних міст. Їх листя уловлює і затримує пил, фільтрує і очищує повітря.

Слайд 3

Наприкінці весни - на початку літа, коли все квітне, навколо так гарно і затишно, починає літати пух тополі, який викликає у більшості людей алергічні хвороби.

Слайд 4

Під час цвітіння, пух нещадно вкриває квіти та трави. На фото різні рослини, яких пух вкрив дуже товстим шаром. Звісно – це їм шкодить.

Слайд 5

Бронхіальна астма, хронічні риніти, часті бронхіальні спазми, задишка – це тільки маленька частина алергічних хвороб та симптомів, які з’являються при цвітінні тополі. Звісно їх провокує не сам пух, а мікрочастинки пилу та різні речовини-алергени, які він накопичує.

Слайд 6

На мою думку, також треба ліквідовувати дуже старі дерева, щоб не трапилось якогось лиха.

Слайд 7

Дощ – це природна допомога в боротьбі з пухом тополі, але на деякий час.

Слайд 8

Я провів дослід, який показав, що при змочуванні пух осідає, але коли підсихає, то стає ще більш розпушеним, ніж до намокання. Пух до змочування.

Слайд 9

Змочений пух.

Слайд 10

Пух після висихання.

Слайд 11

На мою думку, найкращий метод розв’язання цієї проблеми – це обрізання або навіть знесення жіночих дерев тополі. Так як саме на їх гілках з’являється найбільше пуху, який потім розноситься вітром.

Слайд 12

Картини з пуху дуже красиві, вони стануть окрасою будь-якого приміщення. Але якщо ви алергік, то від таких картин краще відмовитись.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія