X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Папороті"

Завантажити презентацію

"Папороті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Папороті

Слайд 2

Трохи про папороті Папороті— група судинних рослин. Папороті з'явилися на Землі близько 400 млн років тому. Вони були справжніми гігантами і формували рослинний покрив нашої планети. Папороті утворювали цілі ліси. Зараз деревовидних папоротей на землі залишилося мало. На Землі існує понад 20000 видів папоротей.

Слайд 3

Представники Представники відділу папоротей зустрічаються на нашій планеті практично повсюдно. Ці рослини широко поширені, завдяки різноманітності форми листя, екологічній пластичності, добрій переносимості високої вологості.

Слайд 4

Страусник звичайний

Слайд 5

Орляк звичайний

Слайд 6

Сальвінія

Слайд 7

Азола

Слайд 8

Середовище існування Представники відділу папоротей зустрічаються на нашій планеті практично повсюдно. Найбільшого розмаїття досягають папороті у вологих регіонах тропічного і субтропічного поясу, зокрема, у вологих ущелинах, заростях гірських лісів тропіків.

Слайд 9

Цикл розвитку

Слайд 10

Значенння у природі і для людини Деякі види папоротей, такі як орляк звичайний, осмунда корична, страусник звичайний, людина вживає в їжу. Окремі види папоротей отруйні. Багато з цих рослин використовують в медицині та фармацевтичній промисловості. Такі папороті, як нефролепис, птерис, костенець, вирощують як кімнатні рослини.

Слайд 11

Цікаві факти •На землі існує близько 300 родів і більше 20 000 видів папоротей. •Папороті з'явилися на Землі близько 400 млн років. •Папоротеподібні не мають справжнього листя, перисторозсічений «листок» папороті називається вайєю. •Гроздовник багатоподільний раз в році випускає один новий лист, розділений на вегетативну і генеративну частини.

Слайд 12

Квітка папороті Ой на Івана та й на Купала Папороть сумна враз квіткою стала! Між трави тирлич вогнем палала У чарівну ніч – ніч на Купала. Ось шелеснув ліс насторожено: Квітко, так тобі наворожено… Спішить суджений вночі з далини, Вогнецвітом мрій йому лиш сяйни… Доленьку свою ждала сотню літ, Вмить красунею стане диво-цвіт! Швидко час мине… Листячко тремтить… Милий, стрінь мене… Зупинися, мить … Та гіркою ніч для квітки була, У траві тирлич мрія відцвіла! Згасила вогонь ранішня роса… Зів‘янь, охолонь, дівоча краса…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія