X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Палити чи не палити?"

Завантажити презентацію

"Палити чи не палити?"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Палити чи не палити?

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Чому підлітки палять? Вплив друзів; Бажання виглядати сексуально; привабливими, дорослими, «своїми»; Із-за цікавості; Тому що палять інші члени родини; Вплив реклами.

Слайд 6

Нікотин поневолив вас Якщо організм не отримує нікотину, він страждає. Чим більше ви палите, тим більше нікотина потребує ваш організм. Організм змушує вас закурити, навіть якщо ви хочите кинути. Якщо через 30 хвилин після пробудження вам страшенно хочеться закурити, ви – раб паління. При тривалому палінні, змінюється напрямок та швидкість проходження нервових сигналів у клітини головного мозку. Вчені стверджують, що нікотин також сильно неволить людину, як і героін, і впливає на мозок подібно морфію, кокаїну, марихуані й алкоголю. ЗАПАМЯТАЙТЕ!!! Нікотин викликає стійку залежність і підкоряє собі ваше життя!

Слайд 7

Більш ніж 4,000 хімічних з’єднань - багато з них отруйні, серед них: нікотин, миш ’ як, ДДТ 43 канцерогених речовин - здатні привести до мутації клітин в організмі Нікотин - речовина, яка викликає стійку залежність - в одній сигареті від 15 до 20 мг нікотину - з кожної сигарети вдихаємо 1 - 2 мг - доза в 50 - 60 мг смертельна - температура на горящому кінці сигарети – 1000°C

Слайд 8

Порушення мозкового кровообігу (інсульт) Інфаркт міокарда

Слайд 9

Інсульт Закупорка

Слайд 10

Ослаблення кровопостачання серця Стенокардія: спазм і біль

Слайд 11

НАСЛІДКИ ПАЛІННЯ: Атеросклероз, у з’єднанні з нікотином викликає: звуження малих артерій підвищення артеріального тиску аневрізма аорти (у тих, хто випалює пачку сигарет у день смертельні аневрізми зустрічаються у 4-5 рази частіше, ніж у некурящих) зменьшення кровопостачання (хвороби Бюргера та Рейно призводять до повного зупинення кровопостачання кінцівок та виникає необхідність термінової ампутації)

Слайд 12

ЯК ПАЛІННЯ ВПЛИВАЄ НА ФІЗІОЛОГІЮ ДІВЧАТ?

Слайд 13

НАСЛІДКИ ПАЛІННЯ: ШКІРА Шкіра паліїв у віці 40-49 років настільки ж вкрита зморшками, як і шкіра тих, хто не палить, які старші за перших на 20 років – формальдегид.

Слайд 14

. У паліїв у 3 рази більш каріозних полостей у зубах, ніж у тих, хто не палить.

Слайд 15

Діти: 1 сигарета підвищує частоту серцевих скорочень у плода до 90 ударів у хвилину, що призводить до формування табачного синдрому плода

Слайд 16

Токсичні хімічні з’єднання з табачного диму передаються від матері до дитини

Слайд 17

Слайд 18

Пасивні палії Чому йому обовов’язково потрібно палити?

Слайд 19

Побічний дим Основний дим

Слайд 20

Вдихання табачного диму: Підвищує ризик розвитку хвороби серця на 30 %. Підвищує ризик виникнення раку легенів на 30 %.

Слайд 21

Реклама досягає успіху!

Слайд 22

“Людина,яка палить, ніколи не буде старою, тому що вона помре від тютюну в молодості..!”

Слайд 23

Кинь палити терміново!

Слайд 24

Переваги зупинення паління: ясний погляд; білі зуби; здорова шкіра; свіже дихання; краще сприйняття смаку и запаху.

Слайд 25

Переваги зупинення паління Кидайте палити та приєднуйтеся до більш здорового та вільного від паління покоління! Зниження ризику інфаркта міокарда (на 50% після 1 року без паління); Зниження ризику виникнення раку легенів (на 50% післе 10 років без паління); Покращення фізичної форми; Зменшення можливості безпліддя та імпотенції; Полегшення дихання; Зменшення приступів кашлю та бронхіту. Загальний стан здоров’я:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія