X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Око"

Завантажити презентацію

"Око"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зір здорової людини Гузенко А Бабаніна Н. Істомін В.

Слайд 2

О ко— парний сенсорний орган (орган зорової системи) людини, що володіє здатністю сприймати електромагнітне випромінювання в видимому діапазоні довжин хвиль і забезпечує функцію зору. Крізь очі надходить ≈ 90% інформації з навколишнього світу.

Слайд 3

Будова ока

Слайд 4

Як ми бачимо?

Слайд 5

Акомодація — пристосування ока до чіткого бачення предметів, що розміщені на різній відстані від нього. Відбувається шляхом зміни форми кришталика або його відстані до сітківки. Фокусування ока на далеких (зліва) та близьких (справа) предметах.

Слайд 6

Слайд 7

Природно, чим більша роздільна здатність об'єктиву, тим більше виявляють подробиць будови спостережуваного об'єкта. Роздільна здатність ока людини дорівнює 150 мкм.

Слайд 8

Прийнято вважати, що для людей з нормальним зором нормальна відстань становить 25 см (Саме на такій відстані від очей людина тримає книгу при читанні). У деяких людей відстань нормального менше 25 см, таких людей називають короткозорими. У інших людей нормальна відстань зору більше 25 см. Їх називають далекозорими.

Слайд 9

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія