X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Непарнокопитні"

Завантажити презентацію

"Непарнокопитні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Непарнокопитні Виконала Учениця 8-А класу Безсмола Оксана

Слайд 2

Ряд непарнокопитні об'єднує звірів, які мають високі ноги з обре розвиненим середнім пальцем. Він є опорою для всього тіла. Пальці вкриті копитами

Слайд 3

Череп масивний з досить великою лицьовою частиною. Очні орбіти відкриті або замкнуті. Носові кістки розвинені добре і розширені ззаду. Ключиці відсутні. Будова і кількість зубів, залежно від способу харчування, значно варіює.

Слайд 4

Будова травного тракту непарнокопитних сильно відрізняється від його будови у парнокопитних, які також є рослиноїдних тваринами. Непарнокопитні, як і гризуни, перетравлюють їжу головним чином в товстій кишці.

Слайд 5

Спосіб життя різних видів непарнокопитних багато в чому залежить від середовища проживання. Вони зазвичай активні в нічний або сутінковий час доби. Носороги живуть поодинці і зустрічаються в посушливих саванах Африки, а в Азії в болотних і лісових місцевостях з підвищеною вологістю. Тапіри ведуть також одиночний спосіб життя і поширені в тропічних та інших лісах

Слайд 6

Конячі мешкають, тримаючись групами, у відкритих місцевостях, таких як савана, степи і напівпустелі. Непарнокопитні - виключно рослиноїдні тварини. Харчуються різного ступеня травами, листям дерев, чагарників і іншими частинами рослин.

Слайд 7

Для непарнокопитних характерний довгий термін вагітності, який триває від 350 до 500 днів і найбільш великий. Самки народжують по одному дитинчаті.

Слайд 8

Новонароджені малюки незабаром після народження вже здатні самі слідувати за матір'ю. Винятком є лише дитинчата тапірів, які проводять свої перші дні в надійно захищеному місці. Молодняк більше року вигодовується молоком, а у віці з 2 до 8 років досягає статевої зрілості. Непарнокопитні живуть досить довго. У неволі вік деяких тварин досягає до 50 років.

Слайд 9

Дикі представники непарнокопитних населяють райони Африки, Азії та Південної Америки і перебувають під охороною, так як кількість їх нині різко зменшилася. Ряд видів знаходиться на межі зникнення, а деякі зовсім вимерли. Господарське значення цих тварин невелика.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія