X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Літаючі сідниці

Завантажити презентацію

Літаючі сідниці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пугапорцінус – літаючі сідниці

Слайд 2

Пугапорцінус- глибоководний черв'як, який у конкурсі на звання «Найбільш дивний хробак» легко обійде всіх своїх суперників. І не тільки завдяки химерному зовнішньому вигляду. Цей дивовижний мешканець океанських глибин у вузьких колах відомий як «літаючі сідниці».

Слайд 3

Про його існування світ дізнався зовсім недавно, в 2007 році, коли вчені з науково-дослідного інституту Aquarium Monterey Bay в Каліфорнії знайшли і описали близько десяти екземплярів, що живуть у водах затоки Монтерей. Тіло у них складається з окремих сегментів, внутрішні сегменти наповнені газом, що і надає тваринам округлої форми.

Слайд 4

Своєю округлою формою пугапорцінус, розміром не більше лісового горіха, дуже нагадує безтілесну пару сідниць. Із-за цього факту вчені не придумали нічого більш відповідного, як дати йому латинську назву Chaetopterus pugaporcinus, яке приблизно перекладається як "нагадує свинячий зад".

Слайд 5

У плаваючого в пошуках здобичі хробака можна помітити хмару слизу, яка щільно оточує рот. Дослідники вважають, що таким способом пугапорцінус захоплює частки їжі, яка пропливає поруч, і морського снігу (продуктів розпаду органічних речовин).

Слайд 6

До цих пір залишається не з'ясованим, є знайдені зразки дорослими чи це їхні личинкові форми: їх незвичайний розмір, в п'ять - десять разів перевищує розмір личинки будь-якого іншого виду хробаків, вказує на дорослу форму, проте дорослі особини всіх відомих глибоководних черв'яків живуть в пергаментоподібних трубках на морському дні.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія