X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Коала"

Завантажити презентацію

"Коала"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація - наукова робота на тему: «Коала». Цікаві відомості та факти про тварину.

Слайд 2

План 1) Зовнішній вигляд коали. 2) Райони поширення та середовища існування представника. 3) Пристосування в зовнішній та внутрішній будові до умов і середовища існування. 4) Значення тварини у природі та житті людини.

Слайд 3

Коала — рід ссавців з підкласу «сумчасті». Коала — дрібний звір довжина його тіла 60-82 см вага від 5 до 16 кг хвіст дуже короткий, ззовні непомітний голова велика й широка, зі сплющеною мордою вуха великі, закруглені, вкриті густим хутром очі маленькі спинка носа безволоса, чорна є щічні мішки Волосяний покрив у коали густий і м'який, міцний; Розміри й забарвлення цієї тварини варіюються залежно від місця проживання. на спині забарвлення змінюється від світло-сірого до темно-сірого, іноді рудувате або червонувате, черево світліше.

Слайд 4

Ареал поширення та середовище існування Коали мешкають на східному узбережжі Австралії та в глибину континенту настільки, наскільки вистачає опадів для існування лісів. Середовище існування наземно-повітряне.

Слайд 5

Пристосування у зовнішній будові Кінцівки коали пристосовані до лазення — великий і вказівний пальці передніх і задніх кінцівок протиставлені іншим, що дозволяє звірові обхоплювати гілки дерев. Кігті сильні й гострі, здатні витримувати вагу тварини. На великому пальці задніх кінцівок кіготь відсутній.

Слайд 6

Слайд 7

Вживають свіжі молоді пагони. Листя коали ретельно подрібнюють зубами, будова яких має велике значення для цих тварин, та накопичують цю масу за щоками. Зуби коали адаптовані до травоїдного харчування і схожі на зуби інших двурезцових сумчастих. Вони мають гострі різці, щоб обрізати листя прямо у передній частині рота, і відокремлені від шліфувальних зубів широкої діастеми  Коали живуть в евкаліптових лісах, проводячи майже все своє життя на деревах, пристосуванням до чого є кінцівки. За винятком молока у дитинстві, коали ніколи не п'ють. Вологу отримують з листя екваліптів.

Слайд 8

На землю коала спускаються тільки для того, щоб перелізти на інше дерево. Коали зістрибують з дерева на землю дуже жваво та вміло. Якщо їм загрожує небезпека, то коали дуже швидко тікають до найближчого дерева та швидко на нього залізають. Коали вміють плавати.

Слайд 9

Пристосування у внутрішній будові Евкаліпт містить в собі деякі отруйні речовини а молоді пагони сильну кислоту. Щоб не отруїтися, коали вибирають в їжу тільки ті види евкаліптів, які містять менше фенольних сполук. Як наслідок, з 800 видів евкаліпта коали харчуються всього 120 видами. Вибирати підходящу їжу коалам, мабуть, допомагає розвинений нюх.

Слайд 10

Травна система коал встановлена таким чином, що він може харчуватися тільки листям евкаліпту, а отже боротьба за харчування з іншими тваринами не відбувається і коали можуть легко здобути їжу. В шлунку коал є бактерії, які нетралізують токсини що містяться в  евкаліптовій олії. Також саме травна система, і зокрема печінка знешкоджує отруту евкаліптового листя.

Слайд 11

Значення коал для людини є незначним. Звичайно, ці милі звірки приносять людям естетичне задоволення. Але, багато мисливців полюють і винищують коал. Їхнє хутро дуже цінне. Сьогодення є іншим. Тепер створено багато науково-дослідних програм, щоб допомогти захистити коал і їх середовище перебування. Найближчих 100 років коал не чатує небезпека.Шкоди ці чудові звірі не приносять. Значення коал

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія