X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кактуси

Завантажити презентацію

Кактуси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кактуси КАКТУС відноситься до сімейства кактусових (Cactaceae). Це багаторічна рослина c потовщеними соковитими м'ясистими стеблами, вкритими колючками, волосками або щетинками. Плоди у більшості кактусів м'ясисті, ягодоподібні, у багатьох навіть їстівні (Cereus, Opuntia). Сімейство кактусових включає близько 2800 видів і підрозділяється на три підродини: перескієві,   опунцієві   цереусові.

Слайд 3

Де ростуть в Європі в районах Середземномор'я а також у тропіках Африки на острові Мадагаскар розводять як декоративні рослини у відкритому грунті на Півдні Росії, а на Півночі - в кімнатах і оранжереях   Ці рослини нерідко є характерною рисою ландшафту, місцями вони зустрічаються як важкови корененні бур'яни.

Слайд 4

Кактуси - це зелені рослини з голками. При мінімальному догляді вони можуть порадувати свого власника набагато більше, ніж інші кімнатні рослини. Вирощувати кактуси може будь-яка людина, якщо він не буде порушувати основні правила. Вирощування кактусів

Слайд 5

Основні правила велика кількість сонячного світла рівномірний річний полив суха і холодна зимівля не вище 10 градусів Порада. Поливати кактуси слід при повному висиханні грунту.

Слайд 6

З життя кактусів У Мексиці під Новий рік діти прикрашають кактуси різними іграшками прямо під відкритим небом. Кактус – новорічна ялинка. Якщо в будинку зацвів кактус - чекайте збільшення сімейства.   Кактус - скорпіон, він вірний і відданий друг і має суперечливий характер.

Слайд 7

Види кактусів сімейство кактусових включає в себе близько 2800 видів.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Поради Розмір горщика повинен відповідати кореневій системі кактуса Кращий час для пересадки кактусів - кінець березня , квітень , початок травня , тобто коли рослини тільки починають зростання Полив м'якою водою , яка не містить хлору , вода повинна бути чистою , тобто не містити якихось домішок або солей ( наприклад дощова або тала вода) Оскільки кактуси дуже своєрідні рослини , то добрива повинні містити набагато менше азотуКактусам світла ніколи не буває багато Деякі кактуси можна розмножувати живцями. Відмінність в тому , що живці кактусів (крім ріпсаліс ) ніколи не ставлять у воду. Зрізати черешки потрібно тільки навесні , в інший час року це можна робити тільки в тому випадку , якщо рослина гине і потрібно врятувати хоч щось.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія