X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Фтизіатрія"

Завантажити презентацію

"Фтизіатрія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фтизіатрія Юрків Ольга 5(9)-Д клас

Слайд 2

Туберкульоз На сьогодні третина населення землі інфікована туберкульозом, щосекунди одна людина на земній кулі заражається цією хворобою і щорічно від туберкульозу помирає більше людей, ніж від усіх інших інфекцій разом узятих. З 1995 року в Україні проголошено епідемію туберкульозу, призупинити яку досі не вдалося.

Слайд 3

Туберкульоз – це важке інфекційне захворювання, яке вимагає тривалого(до 9-12 місяців) лікування. Збудником є паличка Коха, яка була відкрита у 1882 році. Захворювання передається повітряно-краплинним шляхом. Симптоми кашель більше 2 тижнів, підвищена температура тіла більше 7 днів, поганий апетит, постійна слабкість, безпідставна втрата ваги, підвищена пітливість, особливо вночі, задишка, біль в грудній клітині, крововідхаркування.

Слайд 4

Фтизіатр Фтизіатр –лікар, який займається діагностикою та лікуванням туберкульозу. Лікарі фтизіатри щоденно контактують із хворими і наражають своє здоров`я на небезпеку.

Слайд 5

Лікар фтизіатр проводить діагностику і лікування туберкульозу, планове спостереження за хворими, які перебувають у ремісії. Надає консультативну допомогу у стаціонарі з метою вироблення тактики лікування хворих із супутньою патологією туберкульозного генезу. Проводить профілактичну роботу серед населення з метою попередження захворювання туберкульозом та виявлення нових випадків захворювання.

Слайд 6

Фтизіатр щодня працює на своєму робочому місці із досить важкими пацієнтами, терпляче і ретельно пояснює необхідність тривалого стаціонарного лікування для того, щоб дати хворій людині надію на здорове майбутнє.

Слайд 7

Я дуже пишаюсь тим, що мій дідусь лікар із 40-річним стажем займається такою важливою роботою.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія