X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фазан

Завантажити презентацію

Фазан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фазан звичайний

Слайд 2

Слайд 3

класифікація Царство: Тварини  Тип: Хордові  Клас: Птахи  Загін: Куроподібні  Родина: Фазанові  Підродина: Фазанові Рід: Фазани Рід включає два види:  звичайний фазан до 32 підвидів, або  географічних форм;  зелений фазан - до 5 підвидів.

Слайд 4

Слайд 5

загальна характеристика Довжина тіла до 85 см, вага до 1,7-2,0 кг. Самці більші за самок, зі шпорами на ногах і з блискучим оперенням. На голові звичайного фазана, на відміну від інших родів фазанів, залишається неоперене лише кільце навколо очей.  Дуже довгий, клиноподібний хвіст - з 18 пір’їн, які звужуються до кінця.  Вершину коротких, округлених крил утворюють четверте і п'яте махові пера. 

Слайд 6

Слайд 7

Спосіб життя Звичайний фазан живе в лісах з підліском, або в заростях чагарнику. Тримається переважно біля води, у заростях по долинах річок і берегах озер, в густих лісових хащах, багатих кучерявими і колючими чагарниками і переривчастих невеликими лісовими полянками, або в чагарниках по узбіччях полів. Сполоханий, він рідко піднімається на дерева, вважаючи за краще ховатися на землі в траві і в кущах.

Слайд 8

Слайд 9

Спосіб життя Головну фазана звичайного їжу становлять насіння, дрібні плоди, ягоди (на Кавказі - обліпиха та чорноягідник), пагони.  Поїдає також зерна, комах, молюсків, черв'яків.

Слайд 10

Слайд 11

Розмноження Цікаво, що в дикому стані звичайний фазан живе в моногамії, в напіводомашненому -в полігамії. Гнізда будує на землі. Повна кладка, до якої звичайний фазан приступає ранньою весною, складається з дуже значного числа (до 20) бурих одноколірних яєць.  Насиджування триває 22-28 діб. Насиджує і водить пташенят тільки самка; самці не беруть участі у виведенні пташенят.

Слайд 12

Слайд 13

Люди та звичайний фазан Звичайний фазан - одомашнений вид і цінний мисливський птах, якого в багатьох країнах розводять в мисливських господарствах, на Україні в тому рахунку. Крім Азії, інтродукований людиною в країнах Європи , Північної Америки та Австралії (близько 50 країн). 

Слайд 14

Слайд 15

Люди та звичайний фазан Звичайний фазан - національний птах Грузії. З шматочків філе цього птаха спочатку виготовляли грузинське національне блюдо чахохбілі ( ხოხობი - Хохоба - фазан).  Цей вид також обраний пташиним символом штату Південна Дакота в США і префектури Івате в Японії.

Слайд 16

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія