X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Амфібії

Завантажити презентацію

Амфібії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Амфібії

Слайд 2

Світлофор Тіло риби складається з трьох відділів. Зяброві кришки є тільки в кісткових риб. За характером живлення – фільтратори. Травні залози кісткових риб представлені печінкою й підшлунковою залозою. У хрящових риб відсутній плавальний міхур. Органи дихання акули – легені. Кровоносна система риб незамкненого типу. Спинний мозок розташований у хребетному каналі. Риби – різностатеві тварини. Риби бачать предмети на далекій відстані. Запліднення в риб завжди внутрішнє. Турбота про ікринки та потомство збільшує відсоток виживання молодняку.

Слайд 3

Завдання уроку З'ясувати характерні ознаки Амфібій, які пов'язані з подвійним способом життя. Розглянути особливості зовнішньої будови на прикладі жаби озерної. Розглянути внутрішню будову земноводних. Ознайомитися з різноманітністю класу Амфібії.

Слайд 4

Характерні ознаки Амфібій Поширені на суходолі та у воді. Дві пари кінцівок для пересування на суходолі. Серце трикамерне, два кола кровообігу. Роздільностатеві, розвиток – непрямий.

Слайд 5

Зовнішня будова земноводних Голова Тулуб Задня кінцівка Передня кінцівка Ніздря Язик Барабанна перетинка Отвір гортані

Слайд 6

Шкіра Гола, без лусок. Велика кількість залоз, які виділяють слиз. Користуючись підручником на с. 124, з'ясуйте значення слизу.

Слайд 7

Череп Кисть Передпліччя Плече Лопатка Уростиль Стегно Гомілка Стопа Хребці Тазові кістки Внутрішня будова Скелет Ключиця Лопатка Грудина Вороняча кістка

Слайд 8

Травна система

Слайд 9

Дихальна система

Слайд 10

Кровоносна система

Слайд 11

Видільна та статева системи Самки Самця

Слайд 12

Нервова система

Слайд 13

Органи чуття Вухо Око

Слайд 14

Розвиток

Слайд 15

Турбота про потомство

Слайд 16

Різноманітність земноводних

Слайд 17

Земноводні України

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія