X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Роберт Фултон"

Завантажити презентацію

"Роберт Фултон"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роберт Фултон Підготував учень 9-А класу Класичної гімназії При ЛНУ імені Івана Франка Берчак Максим „Великий Фултон! І великий Ватт! Ваше молоде,не щоднини, а щогодини зростаюче дитя невдовзі поглине батоги, престоли і корони...” Т.Шевченко

Слайд 2

План Дитинство Повноліття Пароплав Фултона Фултон-I Натхнення Проект моста Останні роки життя Фултона Використані джерела

Слайд 3

Дитинство Народився Роберт Фултон в 1765 р.в США.Коли йому було 3 роки,батько помер,а Робер зі сім’ю переїхав в Ланкастер. В школі справи у нього йшли погано.Маленький Фултон з більшою радістю проводив час в місцевих збройових майстернях,займаючись малюванням,кресленням та виготовленням феєрверків. В 12 років Фултон зацікавився паровим двигуном,а в 14 вже успішно випробував свій човен,оснащену колісним рушієм на ручному приводі.

Слайд 4

Повноліття З 17-ти років Фултон жив в Філадельфії.Працював там спочатку ювеліром,а потім-художником. В 1786 р, у віці 21 року, тобто повнолітнім Фултон виїжджає в Англію, де вивчає художню та архітектурну майстерність знаменитого Бенджаміна Уеста. Бенджамін Уест.Художник,відомий своїми великомасштабними полотнами.

Слайд 5

Пароплан Фултона Проект Субмарини Фултона. Вже в 1793 р. Фултон продемонстрував план будівництва пароплава правительствам США та Великобританії. В 1797 р. Фултон переїхав в Францію.Там він експерементував з торпедами,а вже в 1800 р. представив Наполеону практичну модель підводного човна”Наутилус”. В тому ж році,за проханням посла США Фултон почав експерементувати з паровими двигунами.В 1803 р. пароплав,довжиною 20 м. і шириною 2,4 м. Був випробуваний на річці Сена,досягнувши швидкості 3 вузла проти течії.

Слайд 6

Фултон-I Назвав Фултон свій перший пароплав “Пароплав північної ріки”(англ.North River Steamboat). Роберт Фултон запатентував свій винахід у 1807 р. і згодом побудував ще декілька суден. В 1817 р. Фултон побудував 44-гарматовий пароплав “Фултон-I”, відомий так само як” Демологос” (англ. Demologos), але не дожив до кінця будівництва. “ Фултон-I “

Слайд 7

Натхнення Винахідник уважно слідкує за розвитком та прогресом пароплавобудівництва і в 1804 р. попадає в Шотландію на випробування “Шарлотти Дундас” –корабля,побудованого Саймінгтоном для транспортування грузових барж. Розганявся “Шарлотта Дундас” до 8 км\год.Саме це,як стверджує сам Фултон стало його натхненням на створення більшої кількості кораблів “Шарлотта Дундас”

Слайд 8

Проект моста Фултон створив проект моста і в 1796 р. опублікував його в Лондоні. Цей проект так іне втілився в життя на його ботьківщині,але в 1806 р. на основі цього проекта шотландський інженер В.Гесте в Санкт-Петербургу побудував Зелений міст через річку Мойка.Цей міст зберігся і до наших днів,переживши декілька роширень без змін в конструкції. Зелений міст.Санкт-Петербург.

Слайд 9

Останні роки життя Роберт Фултон помер в 1815 р. і був похоронений в Нью-Йорку. В його честь названо його рідне місто,два округа в штатах Нью-Йорк і Огайо і вулиця в Нью-Йорку. Роберт Фултон у віці 49-ти років.

Слайд 10

Використані джерела http://www.thingshistory.com/ https://www.google.com.ua/ http://uk.wikipedia.org/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія