X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мадонни Рафаеля Санті"

Завантажити презентацію

"Мадонни Рафаеля Санті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мадонни Рафаеля Санті

Слайд 2

Найбільш ранні твори Рафаеля дійшли до нас від 1501 і 1502 рр. Тобто від того періоду , коли він працював у майстерні Перуджіно. Стилістика майстра справила на Рафаеля дуже помітний вплив. Рафаель настільки засвоїв манеру свого вчителя, що найчастіше їх роботи важко розрізнити. 1504 роком датована знаменита «Мадонна Коннестабіле », в якій багато мистецтвознавці бачать початок нового етапу в мистецтві Рафаеля.

Слайд 3

Слайд 4

Безумовно більш досконалою є його робота « Заручини Марії та Йосипа », датована тим же 1504 роком. Тут вже Рафаель не слід Перуджіно, а змагається з ним.

Слайд 5

У Флорентійські роки (1504 і 1508 рр..) Він створює ряд зображень Мадонн, які принесли йому славу. Але крім форми тондо, він у цей час активно досліджує і інші форми і способи композиції. Одна з ранніх флорентійських робіт такого роду - чудова «Мадонна Грандука».

Слайд 6

Слайд 7

«Мадонна в зелені»

Слайд 8

«Мадонна зі щигликом»

Слайд 9

«Мадонна Альба»

Слайд 10

«Мадонна делла седья»

Слайд 11

«Мадонна Терранува»

Слайд 12

«Мадонна Каніджані»

Слайд 13

«Мадонна з канделябрами»

Слайд 14

«Мадонна з рибою»

Слайд 15

«Мадонна з трояндою»

Слайд 16

1512 роком датована «Мадонна ді Фоліньо». Ця велика вівтарна композиція дуже важлива для італійського живопису, в усякому разі, для тієї її гілки, яка зображує Мадонну з святими в XVI столітті. Рафаель відокремлює Марію від реального світу.

Слайд 17

«Мадонна ді Фоліньо»

Слайд 18

До останніх мадонн Рафаеля відноситься його знаменита «Сікстін». Це один з перших творів, в якому глядач незримо виявляється вписаний в композицію: здається, що Мадонна спускається з небес прямо назустріч глядачеві і дивиться йому в очі.

Слайд 19

Слайд 20

Дякую за увагу! Полошко Анастасія 11-В

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія