X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Квітка Цісик

Завантажити презентацію

Квітка Цісик

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Полум’яна Квітка Пам’яті Квітці Цісик. Автор: Демків Марія Василівна, вчитель музики Жовківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Вірші в презентації – авторські, Демків Марії Василівни.

Слайд 2

В просторі плину століть Часом з’являються постаті, Якими пишається світ, Які, мов посланці із космосу… У цьому житті їм судилося, Як зірка нова, загорітися… Ділами своїми у пам’яті Мільйонів людей залишитися. В буденне «радянське» життя Увірвалась, як вихор, пісня Мелодіями майбуття - Співала її Квітка Цісик… Та ні, не співала. Вона ними жила, Піснями її України. Любов і натхнення-усе віддала Для пісні і для Батьківщини. І хворою вперто ішла до мрії. Якою ціною? Нам важко сказати. Безцінний залишила слід на землі. Ми будемо, Квітко, як ти, співати.

Слайд 3

Сім’я Цісик: батько, доньки та дружина.

Слайд 4

Неодноразово брала участь у комерційних проектах. За допомогою її витонченого співу свій імідж створювали корпорації  АВС,NBC, CBS, Burger King, Mc`Donakd`s, American Airlines та Delta Air Lines, Coca-Cola, Pepsi-Cola та інші. З початку 1980-х вона стала однією з найдорожчих і найпопулярніших виконавиць джинґлів у США — рекламних мотивів для радіо й  телебачення.  1981 року Квітка записала для компанії “Ford Motor” рекламну пісню «Have You Driven a Ford Lately?». Відтоді й аж до смерті вона залишалася єдиним голосом цієї автомобільної компанії. 

Слайд 5

Талант, мов джерельна водиця, Мов птаха, тріпоче у серці, Його не зламає і криця, його не спіймати, не стерти. Вся творчість Квітки - ніби промінь світла, Це ніби крик душі, палкий вогонь. І кожна пісня, мов маля тендітне, Черпає силу духу і тепло долонь.

Слайд 6

Альбоми Квітки не були комерційними-це подарунок українцям

Слайд 7

Перший диск з українськими піснями «Kvitka» або «Songs of Ukraine» («Пісні України») був записаний 1980 року, другий «Two colors» («Два кольори») — 1989 року. У період між записами сталося розлучення з першим чоловіком композитором-аранжувальником  Джеком Кортнером і одруження 11 червня 1983 року з інженером звукозапису Едвардом Раковічем. Однак усі троє працювали над обома українськими альбомами, у створенні яких особливо посприяв її другий чоловік Едвард. Завдяки своїй професійності, душевній натурі та щедрості (на запис обох альбомів витратила 200000 $) Квітка зібрала для запису альбомів 40 найкращих студійних інструменталістів Нью-Йорка, тих, кого собі не могли дозволити відомі поп-зірки США. Партію рояля виконувала старша сестра Марічка.

Слайд 8

Слайд 9

У хорі Квітка часто співала з маленьким Майклом Джексоном, майбутнім королем поп-музики. Крім того, займалась кінним спортом .

Слайд 10

Живе у серці пісня нездоланна, Лунає вільною на увесь світ. Її співала Квітка Полум’яна, Дала їй крила, вивела в політ. Співачка Кейсі чи Орися-Квітослава? Біографи старанно все вивчають. Тебе чекає невмируща слава І в Україні тебе знають й пам’ятають. Любила щиро землю цю далеку, Де сон-трава, пшениця й солов’ї… Де відлетять до вирію лелеки, Де ніч колише зірочки свої. Комфортно почувалася усюди: Фольклор і опера, рок, блюз-підвладні Квітці. Тому любили Квітку щиро люди, Малі й дорослі, в будь-якому віці. Ти народилась і жила за океаном, Та Україну понад все ти полюбила, І за тонким, дівочим, ніжним станом Ховалась мужність, віра, дивна сила. І, хоч підступною була життя дорога, Важка хвороба вперто дошкуляла… Ти-йшла вперед, ти йшла до перемоги. І, незважаючи на все, ти все ж СПІВАЛА!

Слайд 11

Вікторина: 1. Яке справжнє ім’я Квітки Цісик? 2. Яким був її американський псевдонім? 3. На якому інструменті грала Квітка Цісик? 4. Яким мистецтвом ще вона займалася? 5. Який вид спорту був «хобі» співачки? 6. В якому фільмі знялася Квітка Цісик? 7. Які нагороди отримала співачка в кіно і музиці? 8. Хто в сім’ї Цісик був ще музикантом? 9. Скільки разів співачка відвідувала Україну? 10. Як вкладала спати Квітка свого сина? 11.Який альбом не встигла записати співачка через хворобу? (з якими піснями, вказати) 12. В яких стилях співала квітка Цісик?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія