X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Брати Кличко"

Завантажити презентацію

"Брати Кличко"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Брати Кличко

Слайд 2

Віталій та Володимир Клички народилися у Киргизстані у сім’ї військового. Разом зі своїми батьками вони об’їздили більшу частину Радянського Союзу. У 1985 році вони переїхали до України.

Слайд 3

Дитячі заняття різними видами єдиноборств склались у серйозне захоплення кікбоксингом, а згодом – боксом. Ще з дитинства брати мріяли стати чемпіонами світу з боксу одночасно і зібрати якомога більше поясів.

Слайд 4

З кожним боєм брати вдосконалювали свою техніку, беручи щось для себе з техніки суперника.

Слайд 5

В Германії Віталія Кличка називають “ королем нокаутів ”, адже він провів 27 перших боїв і завершив їх нокаутами. Володимир “ сталевий молот ” має 32 перемоги, з яких 28 - нокаутуючі.

Слайд 6

Лідируючи на протязі перших 9 раундів у поєдинку з Крісом Бьордом , Віталій приймає рішення відмовитися від подальшого проведення поєдинку. Стара травма не дозволила йому перемогти. Після оголошення результатів він сказав : “ Найдорожче, що є у спортсмена – це його здоров’я. Я програв бій. Але мій титул перейшов до Бьорда на деякий час. Я поверну собі пояс чемпіона “

Слайд 7

Клички вписали нову сторінку в історію світового боксу, ставши першими братами, котрі зібрали всі найпрестижніші пояси серед важковаговиків

Слайд 8

Після 4-х річного “ простою ” Віталій Кличко розібрався так невимушено з базікою-нігерійцем Семом Пітером, що ні в кого не виникла й тіні сумніву – переміг справжній чемпіон. Такого тріумфального повернення мало хто очікував. А про 4-х річний “ простій ” старшого Кличка тепер згадують лише як про вино, що з часом стає кращим.

Слайд 9

Мають вищу освіту вільно володіють німецькою, англійською. З дитинства брати займались не тільки спортом, а й музикою. Віталій у 2000 році захистив кандидатську дисертацію на тему “ Бокс : теорія та методика спортивного відбору ”

Слайд 10

Депутат Київради, Віталій Кличко, створив політичну партію “ Блок Віталія Кличка ”. Саме за позовом В. Кличка Шевченківський районний суд Києва зупинив дію рішень міськради про розграбування 1,5 га дорогоцінних земель. Таким чином В. Кличко призупинив “ дерибан ” Києва.

Слайд 11

12 жовтня 2007 р. Віталій був нагороджений орденом “ За мужність ” третього ступеню. Приймаючи нагороду, він сказав: “Я гордий тим, що мої успіхи в спорті допомагають всьому світу пізнати та полюбити Україну”

Слайд 12

Віталій одружений на Наталі Єгоровій, має два сини - Єгор і Максим і дочку Єлизавету-Вікторію. Дружина намагається не говорити дітям про світову славу батька та дядька, але їм цікаво, чому фото тата та дяді Вови на обкладинках журналів та на рекламних щитах. А коли тато прийшов із “синцем” під оком, прийшлося їм пояснити, що в нього проблеми на роботі.

Слайд 13

Віталій та Володимир мають авторитет в усьому світі. Не лише як спортсменів, але й як хороших людей.

Слайд 14

дати події до 1995р. Віталій став 6-кратнимчмпіономсвіту з кікбоксингу, а також4-кратним чемпіоном України з боксу. 1996 р. Брати підписали контракт з німецьким клубомпрофесійного боксу “Universumbox-promotion”. Віталій закінчив Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут та вступив в аспірантуру Київського університету фізичного виховання і спорту. 1997 р. Про Віталія заговорили як про можливого претендентана звання чемпіона Європи та достойного суперника МайкаТайсона. Брати заснували фонд підтримку розвиткуспорта“Спорт–XXIстоліття” 24серпня 1999р. 12 жовтня 1999 р. 2000 р. 16 травня 2000 р. 25.11 2001 р. 31.03.2004 В музеї історії Києва відкриласьекспозиція“Шляхдо перемоги. БратиКлички” Уряд України нагородив В. Кличка орденом“Замужність” Віталій захистив кандидатську дисертацію, був оголошений лауреатом загальнонаціональної програми“Людинароку -99” в номінаціях“Спортсменроку”та“Чоловікроку”а також отримав приз“Прометейпрестиж”в спеціальній номінації“ГордістьУкраїни” У Віталія народився син Єгор. Віталій переміг ТімоХофмана– чемпіона Європи. Віталій завоював титулІнтрконтинетальногочемпіона по версіїWBA

Слайд 15

Дякую за увагу Виконала Скакалова Олександра 11-А клас

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія