X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гармонія геометрії в архітектурі старого Львова

Завантажити презентацію

Гармонія геометрії в архітектурі старого Львова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гармонія геометрії в архітектурі старого Львова Наша група, в складі Андрія, Лесі, Надії та Зеника визначили, що існує класифікація симетрій. .

Слайд 2

Перетворення симетрії в просторі Симетрія багатогранника. Їі властивості є одночасно і прості, і складні; її способи виявлення – і одноразові, і багаторазові. Симетрія відносно площини називають ще дзеркальним відображенням..

Слайд 3

Майстерності конструювати за допомогою симетрії можна навчитися у природи

Слайд 4

Симетрія в архітектурі світових шедеврів Найбільш наочно спостерігаємо симетрію в архітектурі. Блискуче використали її архітектори xvi-xix стст. Казанський собор.Петербург 1801-1811 рр. Базиліка св. Петра в Римі. 1452-1626 рр.

Слайд 5

Ми дослідили, що вибираючи симетричні форми, архітектори виражали розуміння природної гармонії, як стійкості, спокою і рівноваги. Такими є будівлі і нашого міста.

Слайд 6

Частка будинків з дзеркальною симетрією щодо всіх архітектурних пам’яток Львова, занесених в ЮНЕСКО до числа світових пам’яток

Слайд 7

Використані ресурси: http://arbuz.uz/w_simmetr.html ЗЕРКАЛЬНАЯ СИММЕТРИЯ В НАШЕМ МИРЕ http://www.humanscore.com/0501Symmetry_rus.html КРАСОТА И СИММЕТРИЯ http://www.leopolis.lviv.net ЛЕО-ФОТО Презентація була створена з метою показати наші вміння досліджувати, узагальнювати, творити при доведенні твердження: “симетрія – основний принцип побудови світу”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура