X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Wonders of Ukraine"

Завантажити презентацію

"Wonders of Ukraine"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Значення жирів у життєдіяльності організмів» Зробила цю презентацію Демчук Єлизавета 3 гуманітарний

Слайд 2

Навіщо жири потрібно в організму? Ці корисні речовини виконують безліч завдань: захищають внутрішні органи від ушкоджень і мікротравм; служать основним джерелом енергії; оберігають організм від впливу різких перепадів температури; допомагають засвоюватися вітамінам і мікроелементам, надходять в організм з продуктами харчування; без достатньої кількості жирів неможливе здійснення репродуктивної функції.

Слайд 3

Слайд 4

Користь чи шкода:чого більше в жирах? Перш за все, потрібно розрізняти різні типи жирів. І ті, і інші представляють собою складні ефіри гліцерину і жирних кислот, які бувають насиченими і ненасиченими (тваринними і рослинними). Залежно від типу кислот в їх складі, жири також підрозділяються на ненасичені і насичені. Насичені жири зустрічаються в продуктах тваринного походження – м'ясі, салі, вершковому маслі, сметані, яйцях. Крім іншого, вони містять холестерин, надлишок якого призводить до атеросклерозу, інфаркту міокарда та іншим серцевих захворювань. Однак і тут все не так однозначно. Холестерин можна розділити на « поганий » і "хороший" : в комплексі ліпопротеїнів (білків, жирів і інших нутрієнтів) з низькою щільністю він "поганий", а в ліпопротеїнах з високою щільністю – "хороший". "Хороший! холестерин в невеликих кількостях абсолютно необхідний організму для нормального функціонування.

Слайд 5

Ненасичені жири зустрічаються в рослинних продуктах. Вони також корисні для здоров'я вмістом надзвичайно цінних кислот – омега-3 і омега-6. Через високу калорійність з ними, як і з будь-якими жирами, потрібно бути обережним. І, тим не менше, ці нутрієнти потрібні для створення здорового і красивого тіла. Вони беруть участь пратично у всіх процесах, є здоровим джерелом енергії і регулятором метаболізму. Крім того, природні механізми такі, що при критичній нестачі жирів організм починає щосили запасати їх "наперед", щоб вижити. А це замість схуднення може привести до збільшення маси тіла. Ненасичені жири містяться в наступних продуктах: горіхах, насінні; авокадо; рослинній олії: кунжутній, соняшниковій, лляній, оливковій, олії виноградних кісточок. Особливу користь має нерафінована олія холодного віджиму; рибі: лососі, скумбрії, оселедця, тунці; маслинах (за умови, що ви вибираєте якісний продукт).

Слайд 6

А чого точно слід уникати, так це транс-жирів, отриманих штучним шляхом. Вони не приносять організму нічого, крім шкоди, і можуть привести до серйозних проблем зі здоров'ям: атеросклерозу, ожиріння, захворювань серця і судин. Лідером за змістом транс-жирів є маргарин, а також крекери, чіпси, картопля фрі. Виробники часто додають їх в напівфабрикати і продукти з тривалим терміном зберігання – заморожену піцу, пончики, пиріжки. На наступному малюнку показано ТОП-10 продуктів для спалювання жиру в організмі людини:

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова