X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УЧІТЬСЯ КОРИСТУВАТИСЯСВОЄЮ ПАМ’ЯТТЮ

Завантажити презентацію

УЧІТЬСЯ КОРИСТУВАТИСЯСВОЄЮ ПАМ’ЯТТЮ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОРАДИ ДЛЯ ЗАБУДЬКУВАТИХ УЧНІВ І НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ТАКОВИХ УЧІТЬСЯ КОРИСТУВАТИСЯ СВОЄЮ ПАМ’ЯТТЮ

Слайд 2

ВСТУПНЕ СЛОВО Похвалитися гарною пам’яттю може далеко не кожен. Про того, хто часто щось забуває, кажуть: “ У нього коротка пам'ять ”. Проте є спеціальні закони пам’яті, які ми або зовсім ігноруємо, або, що буває частіше, використовуємо неефективно. Хочу запропонувати вам ознайомитися з цими законами і користуватися ними.

Слайд 3

1. ЗАКОН ОСМИСЛЕННЯ Це найпростіший, але найважливіший закон! Чим глибше ми осмислюємо те, що треба запам’ятати, тим міцніше, легше і докладніше воно зберігається в пам’яті. “ Люди так погано запам’ятовують прочитане тому, що вони надто мало думають самі,”– вважав німецький письменник Георг Ліхтенберг.

Слайд 4

2. ЗАКОН ІНТЕРЕСУ Цікавий матеріал запам’ятовується легко, бо ми не витрачаємо для цього спеціальних зусиль – спрацьовує мимовільне запам’ятовування. “Щоб перетравити знання, потрібно проковтнути їх з апетитом .” Анатоль Франс

Слайд 5

3. ЗАКОН ПОПЕРЕДНІХ ЗНАНЬ Чим більше у вас знань з певної теми, тим легше запам’ятовується щось нове. При утворенні зв’язків між засвоєними знаннями і новими відбувається запам’ятовування.

Слайд 6

4. ЗАКОН ГОТОВНОСТІ До запам’ятовування якої інформації ви готуєтесь – таку і одержите. Те саме стосується і настанови на час. Запам’ятовуючи надовго, ви краще запам’ятаєте інформацію, ніж запам’ятовуючи її на короткий час.

Слайд 7

5. ЗАКОН АСОЦІАЦІЙ Цей закон описав ще Аристотель. Уявлення, виникаючи одночасно, будуть викликати одне одного з пам’яті асоціативно. Так, інтер’єр кімнати викликає спогади про події, що тут відбувалися.