X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Традиційна та електронна бібліографічна продукція для освіти та науки.

Завантажити презентацію

Традиційна та електронна бібліографічна продукція для освіти та науки.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Традиційна та електронна бібліографічна продукція для освіти та науки.

Слайд 2

План  Що таке бібліографія і для чого вона використовується?  Різні типи бібліографічних видань (посібників). «Бібліографія бібліографії». Метабібліографія. Елементи довідково-пошукового апарату покажчиків Видавнича діяльність Наукової бібліотеки НаУКМА 1995-2011 рр. Фонд бібліографічного відділу.   Бібліографічні бази  "Праці викладачів НаУКМА"  та "Видання та публікації про НаУКМА» . Літописи (видання  Книжкової палати України). "Джерело" періодичне інформаційне видання, український реферативний журнал.

Слайд 3

БІБЛІОГРАФІЯ ( від грец. biblion - книга й ...графія, означає книгоопис). Науковий систематизований опис книг та інших видань. Складання списків літератури (тематичних, з будь-якої галузі знань або праць автора). посібників, покажчиків, оглядів й т.п. Наукова дисципліна, що вивчає теорію й методи такого опису. Галузь знань про способи й методи узагальнення і вивчення літературних джерел. Особливий відділ у журналах, що містить статті й замітки про книги, журнали, статті, які вийшли.

Слайд 4

Науково-практична діяльність Підготовка, систематизація, передавання, зберігання інформації про друковані твори. Підготовка і доведення до споживачів інформації про рукописні книги, дисертації, депоновані рукописи та ін. Інформування про твори друку (або інші документи) з метою впливу та поширення їх використання їх у суспільстві.